MMA PLNajnowszeHighleagueMarcin Najman zaprezentował aktualną formę! Czy to wystarczy na Jacka Murańskiego? [WIDEO]

Marcin Najman zaprezentował aktualną formę! Czy to wystarczy na Jacka Murańskiego? [WIDEO]

Czy już obecna forma wystarczy na walkę z Jackiem Murańskim? Marcin Najman zapewnia, że jeszcze dużo pracy przed nim, bowiem chce w jak najlepszej dyspozycji pojawić się na gali High League 6 w Katowicach. Wyczekiwane starcie z ”Muranem” odbędzie się osiemnastego marca w Spodku.

Najman

”El Testosteron” ma świadomość, że jest to duża szansa, aby udowodnić, że jest jeszcze w niezłej dyspozycji i może stoczyć parę pojedynków. Były pięściarz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej wstydliwej przegranej na gali WOTORE. Częstochowianin w tym starciu zaprezentował się naprawdę bardzo źle – o czym też powtarzał w wywiadach.

Najman został błyskawicznie znokautowany z rąk debiutującego prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżowego pojedynku. Aktualnie Pawła czeka walka z Michałem ”Boxdelem” Baronem na gali FAME MMA 17 w Krakowie.

Jest nowe wideo!

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił zaprezentować aktualną dyspozycję przed głośnym starciem z Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” nie zamierza się zatrzymywać i chce w Katowicach zaprezentować najlepszą dyspozycję w ostatnich latach swoich startów.

Sami zobaczcie jak to na dziś wygląda:

Na budziku już 116 kg. Dużo pracy przede mną. Ale kierunek dobry.

Zobacz także:

Uznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych poinformowała, że w poniedziałek odbędzie się program (cage specjal) promujący najbliższą 17 edycję, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Jednym z gości będzie Amadeusz Roślik, który stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Udział ”Ferrariego” wyśmiał uznany pięściarz – Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO), który prz okazji wypowiedział się o walce Amadeusza z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Kolejna taka sytuacja… Iran dokonuje egzekucji mistrza karate! Widzieliście?

Dwóch mężczyzn w tym zawodnik karate został straconych za ich domniemane branie udziału w antyreżimowych protestach w listopadzie poprzedniego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis