MMA PLDon KasjoMarcin Najman wyśmiewa kontuzję Dona Kasjo: Bliźniak uszkodził Don Uszatka

Marcin Najman wyśmiewa kontuzję Dona Kasjo: Bliźniak uszkodził Don Uszatka

Marcin Najman wyśmiewa kontuzję Dona Kasjo, który wyeliminowała go z udziału w nadchodzącej gali FAME MMA 7. “El Testosteron” i Kasjusz Życiński pozostają w ostrym medialnym konflikcie, więc Marcin Najman wykorzystał fakt kontuzji “na własne życzenie” Dona Kasjo.

Przypominamy, że powodem wypadnięcia Kasjusza Życińskiego z rozpiski nadchodzącej gali FAME MMA 7 jest kontuzja ucha, której nabawił się w słynnym już sparingu z Pawłem Tyburskim. Do konfrontacji między tymi zawodnikami doszło kilkanaście dni temu i była ona skutkiem wymiany zdań między Życińskim a Tyburskim podczas konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę. Panowie umówili się na sparing, by wyjaśnić sobie niesaski, a efektem tego sparingu była poważna kontuzja ucha Don Kasjo.

Marcin Najman wyśmiewa kontuzję Dona Kasjo: Bliźniak uszkodził Don Uszatka

Teraz Marcin Najman wykorzystał wiadomość o kontuzji Życińskiego i wbił swojemu przyszłemu rywalowi kolejną medialną szpileczkę:

“Bliźniak uszkodził i usunął Don Uszatka z gali Fame Mma 7 … A wystarczyło nie pyszczyć na konferencji.” – napisał na Twitterze i w innych mediach społecznościowych.

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Marcin “Mielonidas” Makowski vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Don Kasjo wypada z FAME MMA 7! Nowy rywal Lupy!

Niestety, Don Kasjo wypada z rozpiski gali FAME MMA 7. Jego rywal – Lupa otrzymał nowego przeciwnika. Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września.

Marcin Najman organizuje dwie akcje charytatywne. Kogo wspomoże?

Marcin Najman już piątego września stoczy swój pierwszy pożegnalny akt. Częstochowianin podczas FAME MMA 7 zmierzy się z Dariuszem Kazimierczukiem (1-8). Były bokser już nie pierwszy raz organizuje akcje charytatywne przed swoim starciami.

Don Kasjo ostro o sparingu z Tyburskim: Nie robi się takiej ulicy czy pajacerki jak on zrobił!

Paweł Tyburski dotrzymał słowa i po pierwszej konferencji prasowej promującą FAME MMA 7 pojawił się w Nastula Club. Podopieczny Radosława Paczuskiego postanowił przyjechać na sparing z Kasjuszem Życińskim, do którego ma tak zwaną ‘spinę’. Udało nam się porozmawiać z ”Don Kasjo”, przed jego nagraniami do nowego sezonu ”Ekipy z Warszawy”.