MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o sparingu z Tyburskim: Nie robi się takiej ulicy czy pajacerki jak on zrobił! [WIDEO]

Don Kasjo ostro o sparingu z Tyburskim: Nie robi się takiej ulicy czy pajacerki jak on zrobił! [WIDEO]

Paweł Tyburski dotrzymał słowa i po pierwszej konferencji prasowej promującą FAME MMA 7 pojawił się w Nastula Club. Podopieczny Radosława Paczuskiego postanowił przyjechać na sparing z Kasjuszem Życińskim, do którego ma tak zwaną ‘spinę’. Udało nam się porozmawiać z ”Don Kasjo”, przed jego nagraniami do nowego sezonu ”Ekipy z Warszawy”.

Przypomnijmy, że obaj swoje najbliższe pojedynki stoczą piątego września podczas wspomnianej już 7 edycji FAME MMA. Kasjusz Życiński na zasadach K-1 zmierzy się z Łukaszem Lupą. Zaś w MMA zobaczymy Pawła Tyburskiego, który nie będzie miał łatwego zadania w postaci Arkadiusza Tańculi.

Don Kasjo: U niego udawana jest pewność siebie!

Udało nam się porozmawiać z Kasjuszem Życińskim, który skomentował całe zamieszanie przy jego sparingu z Pawłem Tyburskim. ”Don Kasjo” zapewnia, że jedyne co Paweł tym sparingiem zyskał to dodatkowe lajki w mediach społecznościowych. Dodatkowo zdaniem byłego boksera pewność siebie Tyburskiego jest udawana!

Skoro przyjechał do mnie w gości, to ja mu powiedziałem przecież mam walkę w K-1. Przygotowuje się, mam kilka rzeczy w których też nie powinienem w MMA na razie robić. Może powiem po walce o tym. A on tam się uparł, a ja mówię dobra ku**a przecież mi to rybka. Ja po prostu zakładam rękawice, tak jak na spary. Bo to, że go emocje ponoszą.. Ja uważam, że u niego udawana jest pewność siebie czyli on sam na siebie wywołuje takie rzeczy, a potem jak coś powie to chce wyjść jakoś z twarzą. Jeżeli jesteśmy dorosłymi ludźmi, a ja i on jesteśmy dorosłymi – to jak się przyjeżdża na sparingi to jednak w springu też można dużo udowodnić i się nie robi takiej ulicy czy pajacerki jak on zrobił.

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Stifler będzie chciał sprawić niespodziankę! Jest na to szansa?

Damian ”Stifler” Zduńczyk po wielu zapowiedziach w końcu pojawi się w klatce FAME MMA. Podczas najbliższej walki wieczoru czeka go duże wyzwanie