Marcin Najman o Łukaszu Jurkowskim: Każda jego opinia jest warta tyle co papier toaletowy

Kilka dni temu człowiek-orkiestra polskiego MMA, Łukasz “Juras” Jurkowski w mocnych słowach skomentował powstanie nowej organizacji freaków – TikTok MMA sugerując, że kiedyś zobaczymy śmierć w klatce, byleby tylko zaistnieć medialnie. Do słów Jurkowskiego odniósł się Marcin Najman, który w ostrych słowach skomentował opinię “Jurasa”.

Przypominamy, że zdaniem Jurkowskiego, takie organizacje jak FAME MMA, FFF czy wspomniane TikTok MMA mają zły wpływ na postrzeganie całego MMA:

“Tyle lat promocji MMA w Polsce psu w dupę. Zobaczycie, że niebawem umrze sobie jakiś na**any pa*us czy inna pro***tutka podczas „walki” czy chwilę po. Zgadnijcie kto dostanie po dupie? CAŁE MMA.”

Co na to wszystko Marcin Najman? “El Testosteron” po ostatniej konferencji prasowej przed FAME MMA 5, został zapytany przez jednego z dziennikarzy o opinię Jurkowskiego i nie pozostawił suchej nitki na zawodniku KSW:

“Jest to największy hipokryta jakiego znam. Trudno mi cokolwiek powiedzieć na jego temat. Wystarczy posłuchać jego komentarza mojej pierwszej walki z Saletą by wyrobić sobie opinię na temat jego profesjonalizmu. Jest to człowiek kompletnie niewiarygodny. Człowiek szalenie fałszywy, atencjusz. To taki prawdziwy atencjusz. Każda jego opinia jest warta tyle co papier toaletowy.”