MMA PLNajnowszeBraveMarcin Bandel zabiera głos po utracie pasa na BRAVE CF 77: Chwila nieuwagi i wyłapałem…

Marcin Bandel zabiera głos po utracie pasa na BRAVE CF 77: Chwila nieuwagi i wyłapałem…

Niestety, nie udała się “Bombie” obrona mistrzowskiego pasa organizacji BRAVE CF. Marcin Bandel w co-main evencie wczorajszej gali w Bahrajnie przegrał przez TKO w pierwszej rundzie z niepokonanym Kamalem Magomedovem. Teraz Polak zbiera głos po utracie pasa mistrzowskiego.

Marcin Bandel zabiera głos po utracie pasa na BRAVE CF 77

Bandel dobrze wszedł w tej pojedynek, co dokładnie opisaliśmy relacjonując walkę z udziałem Polaka. Niestety, finalnie “Bomba” musiał pogodzić się z porażką, choć niektórzy mieli wątpliwości co do przerwania tego starcia przez sędziego.

Starcie Bandel vs Magomedov opisywaliśmy tak:

Marcin Bandel zabiera głos po utracie pasa na BRAVE CF 77: Chwila nieuwagi i wyłapałem…

Marcin Bandel w swoich mediach społecznościowych zamieścił wideo z wyjaśnieniem swojej porażki oraz przedstawił swoją perspektywę na wydarzenia, które miały miejsce w klatce organizacji BRAVE CF.

Polak przyznaje, że czuł, że dobrze wszedł w to starcie, ale zdecydowała chwila nieuwagi i niestety został za nią porządnie skarcony:

“Kontrolowałem pojedynek, czułem się dobrze, chwila nieuwagi i wyłapałem. Szkoda, bo nogę okopałem już solidnie. Najważniejsze, że cały i zdrowy.”

Dla Marcina Bandla wczorajsza porażka była pierwszą poniesioną od czerwca 2019 roku. Polak od tamtego czasu wygrał pięć kolejnych walk, w tym trzy z nich pod banderą organizacji BRAVE CF 77.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis