MMA PLNajnowszeBraveBrave CF 77: Bandel stracił pas! Polak przegrał w 1. rundzie z niepokonanym Magomedovem! [WIDEO]

Brave CF 77: Bandel stracił pas! Polak przegrał w 1. rundzie z niepokonanym Magomedovem! [WIDEO]

Jesteśmy po co-main evencie gali Brave CF 77 w Bahrajnie. Niestety nie był to udany wieczór naszego reprezentanta Marcina Bandla (22-8-1). Polak stracił tytuł wagi półśredniej w starciu z dalej niepokonanym Kamalem Magomedovem (11-0).

Bandel

Była to druga próba. Do ich starcia próbowano doprowadzić dziewiętnastego czerwca, lecz wszystko zakończyło się fiaskiem.

Polak podczas gali Brave CF 63 stanął przed szansą mistrzowską. Nasz reprezentant zaskoczył wszystkich, gdy już w pierwszej odsłonie poddał faworyzowanego Ismaila Naurdieva. Tym samym Bandel sięgnął po tytuł kategorii półśredniej w organizacji Brave CF.

Swój debiut w organizacji Brave CF odnotował we wrześniu 2021 roku, gdy w niecałe dwie minuty poddał Magomeda Ayskhanova

Bandel stracił tytuł!

Początek był naprawdę dobry w wykonaniu Bandla, który ciągle pracował niskimi kopnięciami. Kamal zaś dobrze pracował prostym oraz ciągle szukał okazji, aby trafić mocnym sierpem. Polak próbował wchodzić w rywalizację jeśli chodzi o szermierkę na pięści, ale musiał uważać, bo Rosjanin trafiał mocnymi kolanami.

Dodatkowo Kamal ponawiał kopnięcie na tułów. W końcówce rundy były mistrz Titan FC wstrząsnął rywalem i poszedł za ciosem. Polak padł na deski, a wtedy Kamal doskoczył zadał parę ciosów. Było po wszystkim.

Wideo ze skończenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis