MMA PLNajnowszeMirosław OknińskiMichał Pasternak zdradził, ile trzeba wyłożyć, żeby trener Okniński wyszedł do klatki!

Michał Pasternak zdradził, ile trzeba wyłożyć, żeby trener Okniński wyszedł do klatki!

Michał Pasternak ujawnił kwotę, za którą Mirosław Okniński mógłby stoczyć walkę w MMA.

Okniński kwota za walkę
Foto: FAME

Przygotowujący się do kolejnego występu pod banderą organizacji FAME Michał Pasternak, udzielił wywiadu portalowi FanSportu.pl, w którym rzucił kwotę za potencjalną walkę swojego trenera, Mirosława Oknińskiego.

Wampir już 9 grudnia stanie w bitewne tany z Dominikiem Zadorą, a w narożniku Michała – jak zwykle – pojawi się głównodowodzący Akademii Sportów Walki Wilanów.

To właśnie o trenera Mirka został zapytany Pasternak, konkretnie o występ szkoleniowca w MMA. Michał stwierdził, że istnieje taka możliwość, ale za odpowiednie wynagrodzenie.

No myślę, że za dwa miliony to byłoby to do zrobienia i, mimo że trener jest po ciężkiej chorobie to na pewno wyszedłby do tej walki. Nie o samą walkę by tutaj chodziło tylko o kwestię tego show, które by było przed walką. To by był jeden wielki rozp*er dol. Trener jest znany z tego, że potrafi podkręcić walkę swoich zawodników, a co by było, gdyby on walczył? Za taką sumę pieniędzy?

ZOBACZ TAKŻE: Don Kasjo chce sprawdzić formę, wystartuje w Mistrzostwach Polski Seniorów! Znamy szczegóły!

Kwota zwala z nóg, jednak mówimy o człowieku, który tworzył i budował MMA w naszym kraju, dodatkowo sam trener jest postacią niezwykle kolorową, co mocno doceniają organizację freakowe. Waszym zdaniem, z kim mógłby zmierzyć się trener? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis