MMA PLKSWMamed Khalidov po pytaniu od dziennikarza… zaniemówił! “Czemu on tak powiedział?”

Mamed Khalidov po pytaniu od dziennikarza… zaniemówił! “Czemu on tak powiedział?”

Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski mieli okazję wypowiedzieć się na wywiadach po spotkaniu prasowym ogłaszającym walkę wieczoru grudniowej gali XTB KSW 77. Rozmowa z zawodnikiem Arrachionu Olsztyn rozpoczęła się w bardzo nietypowy sposób.

Mamed Khalidov
Foto: YouTube MMAplTV

Poznaliśmy hitowe starcie gali XTB KSW 77. O tym pojedynku mówiło się miesiącami, a teraz oficjalnie stał się faktem. Bój pomiędzy Pudzianem a Mamedem budzi ogromne zainteresowanie w świecie polskiego MMA.

Mamed Khalidov zaniemówił po pytaniu

Po konferencji prasowej Pudzianowski i Khalidov odpowiadali na pytania mediów. Wywiad z Mamedem rozpoczął się w dość nietypowy sposób.

Dziennikarz: O tej walce mówiło się dużo. Ja mam takie wrażenie… Czy nie masz w tej walce więcej do stracenia niż do zyskania?

Khalidov po tym pytaniu wziął głęboki oddech, zastanowił się kilka sekund, popatrzył się w bok i zapytał innego dziennikarza:

Mamed: Czemu on tak powiedział?

Po chwili dodał:

Mamed: Wiesz co… a co mam do stracenia?

Dziennikarz: Zdrowie na przykład. Wiemy, jak skończyła się walka z Michałem Materlą. Wiemy, że Mariusz ma czym uderzyć. Czy w takim przypadku nie boisz się, że może to się skończyć źle? Nie umniejszamy ci umiejętności, ale wiemy, że Mariusz może trafić.

Mamed: Ja sobie zdaję sprawę. Za każdym razem, kiedy wchodzę do walki wiem, że to może się źle skończyć. Nawet moja ostatnia walka. Wszyscy widzieli, że ostro oberwałem. To mnie nauczyło, żebym nie wchodził w wymianę. Będę się starał, aby ta walka się tak nie zakończyła.

Gala XTB KSW 77 odbędzie się w sobotę 17 grudnia w Gliwicach, ale jednak zanim to się wydarzy, czekają nas jeszcze dwa wydarzenia największej w Europie organizacji MMA.

Cały wywiad dostępny na naszym kanale YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis