Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKawulskiMaciej Kawulski podsumował przejście KSW do Viaplay: Gdyby nie ten odważny ruch…

Maciej Kawulski podsumował przejście KSW do Viaplay: Gdyby nie ten odważny ruch…

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski podsumował przejście polskiego giganta do platformy streamingowej Viaplay.

Maciej Kawulski podsumował przejście KSW do Viaplay

Już od dwóch lat gale KSW można oglądać za pośrednictwem tego wskazanego medium streamingowego.

Maciej Kawulski podsumował przejście KSW do Viaplay

Kawulski zamieścił w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym podsumował minione właśnie dwa lata współpracy KSW z Viaplay. Mówiąc krótko – szef KSW jest zadowolony z ruchu, który razem ze swoim wspólnikiem wykonali:

“Równo dwa lata temu Federacja KSW podjęła jedną z najważniejszych decyzji ze wszystkich które przyszło jej podjąć podczas blisko 20 lat dominacji na sportowym rynku.

Zwiększyliśmy dwukrotnie ilość gal a co za tym idzie zmieniliśmy i dokonaliśmy renowacji szeregu mechanizmów codziennego funkcjonowania.

Dla niektórych ten ruch odarł nas z ekskluzywności i odświętnej powierzchowności, pozbawiając tym samym widza największego elementu inercji czyli oczekiwania. Dla innych wreszcie wkroczyliśmy na drogę realnej budowy dyscypliny w tej części świata.

Każdy kontekst i punkt widzenia ma prawo istnieć w przestrzeni niezakłóconej krytyką tak jak każdy ma prawo konsumować swój produkt a nasze marzenia po swojemu.

Jedno jest pewne. Gdyby nie ten odważny ruch nigdy nie zawitalibyśmy do dziesiątek wspaniałych, stęsknionych za prawdziwymi emocjami, miast i miejscowości. Gdyby nie tamta strategiczna decyzja nigdy nie odkrylibyśmy całej masy wyjątkowych i spragnionych zwycięstwa wojowników.

KSW już dawno nie jest nasze a jej misja już dawno wykroczyła poza prywatne korzyści.

Dziś to kolektywna platforma dla tych którzy nie boja się żyć odważnie. Dzisiaj to wspólna przestrzeń w, której każdy może dać coś z siebie. To swoisty „WeFight” składający się z szeregu części wspólnych.

Mówi się, że aby coś przetrwało potrzebuje wyznawców nie pozwalających sobie na sprzeciw, obserwujących jak historia tworzy się na ich oczach. Po latach dostrzegłem błąd w tej politycznej dewizie.

Myśle, że do przetrwania trzeba ludzi, którzy nie boja się mówić i zmieniać tego co uważają za wspólne aby historia tworzyła się za ich udziałem.

KSW to WY, czujcie się więc swobodnie……

#ksw

Równo dwa lata temu Federacja KSW podjęła jedną z najważniejszych decyzji ze wszystkich które przyszło jej podjąć…

Posted by Maciej Kawulski on Monday, March 20, 2023

Zobacz także:

UFC wróci do Polski? Dana White zabiera głos w sprawie gal w Europie!

Szef organizacji UFC – Dana White zdradził, że organizacja jest gotowa, aby wrócić do takich krajów jak Szwecja, Czechy czy Polska oraz odwiedzić Włochy i Hiszpanię. Wspomniał też, że odwiedzenie tych wszystkich miejsc zajęłoby około 3 lata.

Wściekły Don Kasjo o Denisie: To jest żenujące! Wielki prawilniak, zasadowiec i kopie! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Kasjuszem Życińskim, który został zapytany o sobotnią galę High League 6 w Katowicach. ”Don Kasjo” w mocnych słowach wypowiedział się o postawie Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Kasjusz zapewnia, że freakowa organizacja powinna pożegnać się/rozstać z ”Bad Boyem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis