MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiWściekły Don Kasjo o Denisie: To jest żenujące! Wielki prawilniak, zasadowiec i kopie! [WIDEO]

Wściekły Don Kasjo o Denisie: To jest żenujące! Wielki prawilniak, zasadowiec i kopie! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Kasjuszem Życińskim, który został zapytany o sobotnią galę High League 6 w Katowicach. ”Don Kasjo” w mocnych słowach wypowiedział się o postawie Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Kasjusz zapewnia, że freakowa organizacja powinna pożegnać się/rozstać z ”Bad Boyem”.

Kasjo

W ostatnim czasie jest gorąco na linii Życiński-Załęcki. Wielu kibiców freak fightów ma nadzieje, że dojdzie do ich starcia w klatce. Ponadto bardzo ważna jest dla nich konfrontacja słowna podczas konferencji oraz programów.

”Don Kasjo” ostatnie swoje starcia toczył w PRIME SHOW MMA. Życiński pokonywał Mateusza ”Murana” Murańskiego i przed czasem popularnego rapera – Popka.

Don Kasjo zabiera głos!

Kasjusz Życiński w mocnych słowach skomentował postawę Denisa Załęckiego w ostatniej walce. Ponadto ”Don Kasjo” wypowiedział się też o Dawidzie Załęckim.

Przypomnijmy, że Denis w Katowicach w boksie (małe rękawice) zmierzył się z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie. Denis został zdyskwalifikowany. Powód? Kolano i kopnięcie – co jest oczywiście zabronione.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk ostro o postawie Denisa Załęckiego: Totalnie bez charakteru! Widzieliście?

Patryk Kaczmarczyk (9-2) na twitterze wypowiedział się o postawie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w sobotę podczas High League 6 w Katowicach doznał trzeciej przegranej z rzędu. Trzeba przyznać, że nie wyglądało to dobrze… Kto teraz? Rewanż z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim czy wyczekiwana walka przez fanów freak fightów z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim?

Maciej Turski dobitnie po walce Załęckiego: Kibice mogą czuć się oszukani! Co wy na to?

Maciej Turski na twitterze postanowił skomentować kontrowersje, które pojawiły się po sobotniej walce Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” doznał trzeciej przegranej z rzędu i trzeba przyznać, że walka w Katowicach nie wyglądała dobrze. Załęcki już w pierwszej odsłonie został zdyskwalifikowany. W starciu na zasadach boksu (małe rękawice) – widzieliśmy kolano i kopnięcie co jest oczywiście zabronione.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis