Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKawulskiMaciej Kawulski o freak fightach: Będziemy czekać na tych ludzi, którzy odróżniają wilki od owiec!

Maciej Kawulski o freak fightach: Będziemy czekać na tych ludzi, którzy odróżniają wilki od owiec!

Maciej Kawulski w programie Expert wypowiedział się o freak fightach, których nie brakowało parę lat temu w organizacji KSW. Jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju jest zadowolony, że KSW nie bierze udziału w takim wyścigu.

Kawulski FAME MMA

To nie pierwsza wypowiedź Kawulskiego o freak fightach. W marcu pojawiła się chociażby rozmowa z Łukaszem Kadziewiczem.

W ogóle się nie wkurzam. Biję brawo i w zaciszu mojego gabinetu i publicznie już wielokrotnie dla ludzi, którzy są pomysłowi i potrafią wykorzystać rynek. Uważam, że nic, co ludzie chcą oglądać, nie powinno być obrazem wstydu. Jeśli widownia za tym idzie i znalazł się ktoś, kto tę potrzebę wykreował, a następnie ją zmonetyzował, to super. Myśmy zrobili dokładnie to samo i byliśmy dla boksu 18 lat temu dokładnie tym samym, czym dziś freak fighty są dla nas

Kawulski o freak fightach: Barany beczą, wilki swoje wiedzą!

Maciej Kawulski w programie Expert ponownie wypowiedział się o freaka fightach.

 To, co mnie cieszy, to nie to gdzie się znajdowaliśmy przez te lata, tylko to, gdzie się teraz znajdujemy. Zamiast podążać w wyścigu o większego świra, który już nie ma znaczenia jak walczy, tylko co zrobi na konferencji i kogo obrazi i co się wydarzy. Stanęliśmy w miejscu jako twórcy i ojcowie freak fightów w tym kraju i powiedzieliśmy sobie ”będziemy szli swoją drogą i będziemy czekać na tych ludzi, którzy naprawdę potrafią doceniać piękno tego sportu i naprawdę odróżniają wilki od owiec, albo od baranów”. Niech barany beczą, wilki swoje wiedzą. Wierzę, że nasi zawodnicy to wilki i patrzenie na wilka w dłuższej perspektywie zawsze będzie ciekawsze niż patrzenie na barana, chociaż baran może być fajny, miękki, można się do niego przytulić i zrobić sobie z niego sweterek. Wierząc w ten sport postawiliśmy na pewną drogę i bardzo szybko, bo to jest kwestia ostatnich trzech, pięciu lat, już widzimy, że to procentuje.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Paweł Bomba odpowiada na słowa Normana Parke: Buta może mi mojego frajer polizać! Widzieliście?

Paweł Bomba już siedemnastego września w Arena Gliwice stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Scarface” podczas High League 3 ma do wyjaśnienia duży konflikt z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. Udało nam się porozmawiać z Bombą, który przy okazji odpowiedział na ostatnie słowa Normana Parke.

Typowanie redakcyjne KSW 72: Romanowski vs. Grzebyk! A jak wy typujecie?

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 72 w Kielcach. W walce wieczoru zawalczą Tomasz Romanowski i Andrzej Grzebyk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis