MMA PLArchiwumEFM SHOWNorman ParkePaweł Bomba odpowiada na słowa Normana Parke: Buta może mi mojego frajer polizać!

Paweł Bomba odpowiada na słowa Normana Parke: Buta może mi mojego frajer polizać!

Paweł Bomba już siedemnastego września w Arena Gliwice stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Scarface” podczas High League 3 ma do wyjaśnienia duży konflikt z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. Udało nam się porozmawiać z Bombą, który przy okazji odpowiedział na ostatnie słowa Normana Parke.

Parke

”Stormin” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim postanowił wypowiedzieć się o zawodniku High League. Były zawodnik UFC zapewnia, że Bomba to klaun, który szuka atencji.

Duży gość miał rozwaloną nogę przez tego jeb*nego głupka. Ten gość, co wszedł na ważenie i kopnął go w nogę, to absolutny klaun, w ogóle nie powinien być wpuszczony. Jeśli zrobiłby to tam, skąd jestem, byłby uduszony i dostałby w łeb (…) Gość wszedł i startował do Piotra, który miał swoją pierwszą walkę. Wychodzi do pierwszej walki, a ten klaun szuka atencji, rzuca jajkami. Szuka walki, bo na High League został ciężko znokautowany. (Śmiech) Widziałem, jak był nokautowany, a teraz przychodzi i gada jakieś gówno.

Paweł Bomba komentuje!

Paweł Bomba w rozmowie z naszym portalem odniósł się do ostatniej wypowiedzi Normana Parke. Sami zobaczcie.

Buta może mi mojego frajer polizać, a nie jakieś frajerskie klapki. Buta mogę mu dać do polizania za tą jego wypowiedź. Wypowiada się na temat, którego nie zna, więc kij mu w dziąsło i buta do lizania może ode mnie dostać.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Tomasz Romanowski zabiera głos po nie zrobieniu wagi! Jest decyzja ”Tommy’ego”! Widzieliście?

Tomasz Romanowski (15-8) postanowił zabrać głos na insta stories. Podopieczny Piotra Bagińskiego przestrzelił z wagą. Romanowski podjął ważną decyzje. Przypomnijmy, że ”Tommy” już w sobotę wystąpi w main evencie KSW 72 w Kielcach, a rywalem jego będzie Andrzej Grzebyk (18-5).

Mateusz Murański z dużą pokorą: Fighterem jeszcze przez dłuższy czas się nie nazwę! Co wy na to?

Mateusz Murański po pierwszej konferencji FAME MMA 15 został zapytany czy czuje się aktorem i fighterem. ”Muran” zapewnia, że aspiruje do bycia zawodnikiem MMA, ale jest przed nim jeszcze długa droga. Mateusz zaznaczył, że ciężko trenuje z zawodowcami i chce wszystkich zaskoczyć swoimi postępami. Murański do swoich pojedynków trenuje w klubie Corpus Gym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis