MMA PLNajnowszeKawulskiMaciej Kawulski o przyszłości Różala: Z KSW się już pożegnał

Maciej Kawulski o przyszłości Różala: Z KSW się już pożegnał

Wygląda na to, że Marcin Różalski nie zawalczy już w klatce Federacji KSW. Maciej Kawulski bowiem porozmawiał o przyszłości popularnego “Różala” z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim. W rozmowie tej zdradził, że ten zawodnik wagi ciężkiej z Federacją KSW już się pożegnał.

Maciej Kawulski o przyszłości Różala

Rozmowa Kaniowskiego ze współwłaścicielem KSW miała miejsce po sobotniej gali KSW 82, która odbyła się w Studiu ATM w Warszawie.

Maciej Kawulski nie tylko podsumował sobotnią galę, ale i porozmawiał m.in. na temat przyszłości Różalskiego.

Maciej Kawulski o przyszłości Różala: Z KSW się już pożegnał

Różal co prawda pojawi się na czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2, ale w charakterze gościa specjalnego. Co natomiast o przyszłości Różalskiego mówi Maciej Kawulski?

“Jako gościa ściągniemy Różala na Stadion, ale jako zawodnika nie. Na Stadionie Narodowym walczyć nie będzie, ale osobiście myślę, że Marcin Różalski, nawet jeśli wewnętrznie czuje się zawodnikiem i nie kończy kariery, to czuje, że z KSW się już pożegnał i to było bardzo ładne pożegnanie. Ja nie mam takiego poczucia, że – nawet dzisiaj spędziliśmy kilkanaście minut przy ringu – czy presji, że wypadałoby porozmawiać o następnej walce. Panuje między nami taki spokój związany z miejsce, w którym się znajdujemy.

Pożegnaniem z KSW była zatem ostatnia walka z Erolem Zimmermannem, którą Różal przegrał przed czasem w drugiej rundzie na zeszłorocznej gali KSW 71 w Toruniu. Walka ta odbyła się na zasadach K-1.

Zobacz także:

KSW 82: Andrzej Grzebyk pokazał wszechstronność i zdominował Briana Hooia

Andrzej Grzebyk (20-6) pewnie pokonał na punkty Briana Hooia (19-11) w walce wieczoru gali KSW 82 w Warszawie.

Matt Brown rekordzistą UFC pod względem wygranych przez nokauty. McGregor: Pobiję to!

Matt Brown to weteran sportów walki, który w mijający weekend został rekordzistą UFC pod względem wygranych przez nokauty. 43-latek wczoraj zanotował 13 wygraną tego typu w oktagonie. Jego rekord chce pobić… Conor McGregor!

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis