MMA PLKSWŁukasz Rajewski o braciach Kopera: Obydwaj są szaleni, ale walka to coś zupełnie innego! [WIDEO]

Łukasz Rajewski o braciach Kopera: Obydwaj są szaleni, ale walka to coś zupełnie innego! [WIDEO]

Łukasz Rajewski (9-6) dostanie następną szansę od organizacji KSW! Podczas 54 edycji zmierzy się z Bartłomiejem Koperą (9-5). Dla obu będzie to bardzo ważny pojedynek.

Łukasz Rajewski ostatni raz walczył w okrągłej klatce podczas gali KSW 44. Poddał wówczas w pięknym stylu, już w pierwszej rundzie starcia, Leo Zulicia. Po tym zwycięstwie dla Łukasza przyszedł trudniejszy czas w karierze. Rajewski spróbował swoich sił w trzech innych organizacjach, Cage Warriors, ACA oraz Babilon MMA, ale z żadnej z nich nie udało mu się wynieść wygranej. Walcząc dla ACA Łukasz przegrał z bratem Bartłomieja Kopery.

Łukasz Rajewski: Ta walka będzie inaczej wyglądała!

Łukasz Rajewski (9-6) już w sobotę będzie miał szansę w jakimś stopniu zrewanżować się za przegraną w ACA, ponieważ zmierzy się z drugim z braci Kopera. Zobaczcie co powiedział ”Raju” przed nadchodzącym bojem.

Na pewno są obaj szaleni, ale walka to zupełnie innego. Wydaje mi się, że Bartek różni się od Łukasza. Są innymi zawodnikami i też ta walka będzie inaczej wyglądała. Przede wszystkim po tym roku i dwóch miesiącach ja jestem innym zawodnikiem.  

W grudniu 2019 roku Rajewski powrócił jednak na drogę zwycięstw. Ponownie zawalczył dla Babilon MMA i poddał tam cenionego zapaśnika z Radomia, Piotra Przepiórkę.

Łukasz Rajewski swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od kickboxingu, w którym odnosił wiele sukcesów. Zdobył między innymi mistrzostwo świata, Europy i Polski. Przez wiele lat był członkiem kadry narodowej w K-1, kickboxingu i sanda – dyscyplinie sportów walki, w której również wywalczył tytuł mistrza świata i w której wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski.

Z tak potężnym bagażem doświadczeń, w roku 2014 Łukasz Rajewski postanowił wejść do świata MMA. Swoje dwie pierwsze walki wygrał przez nokauty i po tych efektownych tryumfach trafił do organizacji KSW. Niestety debiut w okrągłej klatce nie poszedł po myśli Rajewskiego, który musiał uznać wyższość doświadczonego Łukasza Chlewickiego.

Drugi pojedynek w KSW również nie zakończył się sukcesem byłego kickboxera, ale Łukasza nie zraził się porażkami i wrócił na drogę zwycięstw walcząc dla innych organizacji. W ciągu roku pokonał pięciu kolejnych przeciwników i w roku 2017 powrócił do okrągłej klatki KSW, gdzie najpierw pokonał Sebastiana Romanowskiego, a następnie przegrał z Salahdine’em Parnasse.

Zobacz także:

Marcin Najman wyśmiewa kontuzję Dona Kasjo. Co napisał?

Marcin Najman wyśmiewa kontuzję Dona Kasjo, który wyeliminowała go z udziału w nadchodzącej gali FAME MMA 7. “El Testosteron” i Kasjusz Życiński pozostają w ostrym medialnym konflikcie, więc Marcin Najman wykorzystał fakt kontuzji “na własne życzenie” Dona Kasjo.

Don Kasjo wypada z FAME MMA 7! Nowy rywal Lupy!

Niestety, Don Kasjo wypada z rozpiski gali FAME MMA 7. Jego rywal – Lupa otrzymał nowego przeciwnika. Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września.