MMA PLNajnowszeFreak FightŁukasz Jurkowski zawalczyłby w freakowej organizacji? Weteran KSW zabiera głos!

Łukasz Jurkowski zawalczyłby w freakowej organizacji? Weteran KSW zabiera głos!

Łukasz Jurkowski na insta stories odpowiadał na pytania fanów. Padło pytanie o potencjalną walkę ”Jurasa” w freakowej organizacji. Uznany komentator jest otwarty, lecz stawia ważny warunek.

Juras

W ostatnim czasie nie brakuje pro sportowych zawodników w freakowych organizacjach: Borys Mańkowski, Grzegorz Szulakowski czy Norman Parke.

Warto zaznaczyć, że o walkę na freakowej gali był pytany również Szymon Kołecki, który aktualnie pozostaje wolnym zawodnikiem (mówił o tym w rozmowie z portalem FanSportu.pl).

Ja mógłbym nawet zawalczyć walkę z cieniem we freakowej federacji. Nie ma to dla mnie znaczenia. Czy z jakimś mniej lub bardziej atrakcyjnym przeciwnikiem, bardziej śmiesznym, czy mniej śmiesznym, głupim, czy mniej głupim. Nie ma to dla mnie znaczenia. Wyszedłbym i próbował zrobić swoje zadanie, czyli skończyć przed czasem.

Juras o walce w frekoawej organizacji!

Łukasz Jurkowski na insta stories został zapytany o potencjalną walkę w freakowej organizacji. Zobaczcie poniżej odpowiedź popularnego ”Jurasa”.

Sportowy pojedynek tak. Inne nie. Nie sądzę abym był targetem freak fightów. Za mały ruch na social mediach.

Zobacz także:

Brat Arka Tańculi zawalczy na PRIME SHOW MMA? “Aroy” zdradza szczegóły!

Wiele wskazuje na to, że brat Arka Tańculi, Damian Tańcula wkrótce zawalczy na gali freakowej. “Aroy” zdradził nam tę informacje w wywiadzie, który znajduje się na naszym kanale YouTube.

Znamy kolejnego uczestnika FAME MMA 15! Z kim zawalczy Xayoo?

FAME MMA odsłania kolejne karty. Następnym ogłoszonym zawodnikiem gali FAME 15 jest Marcin “Xayoo” Majkut. Większość internautów widzi dla niego jednego rywala, który będzie debiutantem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis