MMA PLPrime Show MMABrat Arka Tańculi zawalczy na PRIME SHOW MMA? “Aroy” zdradza szczegóły!

Brat Arka Tańculi zawalczy na PRIME SHOW MMA? “Aroy” zdradza szczegóły!

Wiele wskazuje na to, że brat Arka Tańculi, Damian Tańcula wkrótce zawalczy na gali freakowej. “Aroy” zdradził nam tę informacje w wywiadzie, który znajduje się na naszym kanale YouTube.

Brat Arka Tańculi zawalczy na PRIME SHOW MMA?
Foto: Damian Tańcula / Instagram

Konflikt pomiędzy Tańculą a Murańskimi trwa w najlepsze. Zawodnik Grapplingu Kraków wygrywał z jednym, jak i z drugim Murańskim. Teraz na jednej gali da rewanż obu “Muranom”.

Zdradził nam jednak, że była opcja rozdzielenia tych walk na osobne gale. Jednak chciałby rozdział z Jackiem i Mateuszem zamknąć jak najszybciej, dlatego zgodził się zawalczyć z nimi jeden po drugim.

Jednym z tematów rozmowy był występ brata Tańculi – Damiana – na PRIME SHOW MMA. Jak zdradził nam “Aroy”, trwają dyskusje w tym kierunku.

Mój brat sam się wkręcił. Miał już dwie walki bokserskie amatorskie. Zajawił się i chcę go wkręcić. Rozmawiam w z PRIME. Najprawdopodobniej tam zawalczy. Grono moich znajomych jest coraz większe. Ekipa Tańculi się rozrasta. Zobaczycie, że na konferencji będę z większą liczbą ludzi. Robi się jakiś team.

– powiedział Arkadiusz Tańcula.

Brat Arka Tańculi w PRIME SHOW MMA?

Damian Tańcula śledzi, co dzieje się w polskim MMA. Towarzyszy bratu podczas jego walk na FAME. Udało mu się zawalczyć amatorsko na gali Biznes Boxing Polska.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis