MMA PLFAME MMAZnamy kolejnego uczestnika FAME MMA 15! Z kim zawalczy Xayoo?

Znamy kolejnego uczestnika FAME MMA 15! Z kim zawalczy Xayoo?

FAME MMA odsłania kolejne karty. Następnym ogłoszonym zawodnikiem gali FAME 15 jest Marcin “Xayoo” Majkut. Większość internautów widzi dla niego jednego rywala, który będzie debiutantem.

Znamy kolejnego uczestnika FAME MMA 15! Z kim zawalczy Xayoo?
Foto: FAME MMA

Walką wieczoru sierpniowej gali będzie rewanż Marty Linkiewicz z Anielą “Lil Masti” Bogusz. Na szali pojedynku zawiśnie pas królowej freak fightów. Bardzo elektryzującymi starciami na pewno będą występy Murańskich. Najpierw Mateusz zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

Następnie Jacek w rzymskiej klatce z wykorzystaniem łokci będzie chciał ponownie rozprawić się z Tańculą, o ile ten da radę wyjść do drugiego pojedynku na jednej gali. Jeżeli tak się nie stanie, za “Aroya” wskoczy zawodnik rezerwowy.

Xayoo na FAME MMA 15! Kto rywalem?

Warto dodać, że dojdzie także do rewanżu Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Nie będzie to jednak zwykły rewanż, bowiem panowie spotkają się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego. Rapera Sariusa z kolei w starciu bokserskim przetestuje… były mistrz KSW, Marcin Wrzosek!

Wiemy już, że po błyskawicznym zwycięstwie nad Nitrozyniakiem do klatki wróci Marcin Majkut. Póki co nie wiadomo, kto będzie rywalem “Xayoo”, ale w większości komentarzy pojawia się postać “Konopsky’ego”.

Z kim zmierzy się “Xayoo” ostatecznie dowiemy się na konferencji prasowej, która odbędzie się 20 lipca w Łodzi.

Xayoo wraca do oktagonu po efektownym debiucie i szybkim zwycięstwie nad Nitrozyniakiem Marcin nie spoczął na laurach i od ostatniej walki jest cały czas w treningu.

Czy na FAME 15 jego przeciwnika czeka dominacja genetyczna? ZEJU POG!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis