MMA PLNajnowszeHighleagueLil Masti wysoko w rankingu polskiego MMA! Prześcignęła znane i cenione zawodniczki!

Lil Masti wysoko w rankingu polskiego MMA! Prześcignęła znane i cenione zawodniczki!

Możecie być zaskoczeni! Aniela Bogusz po trzecim zawodowym zwycięstwie została doceniona. Popularna ”Lil Masti” znajduje się w pierwszej piętnastce najlepszych polskich zawodniczek według rankingu tapology.com.

Lil

Reprezentantka Uniq Fight Club najważniejsze zwycięstwo odnotowała w ostatniej walce. Był to start na High League 1, które odbyło się dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie. ”Lil Masti” w trzeciej rundzie zastopowała byłą mistrzynię świata w boksie – Ewę Brodnicką.

Lil Masti otwiera pierwszą 15-stkę!

Zaskoczeni? Aniela Bogusz otwiera 15-stkę najlepszych zawodniczek MMA w naszym kraju. Co ciekawe ”Lil Masti” w rankingu tapology.com prześcignęła takie fighterki jak Anita Bekus czy Róża Gumienna.

Zobacz także:

Juras komentuje zmiany u Mirosława Oknińskiego: Tam jest źle bardzo pod czapką! Widzieliście?

Ta informacja zaskoczyła wszystkich. Mirosław Okniński za pomocą facebooka zdradził, że kończy współpracę z braćmi Oleksiejczuk, którzy w ostatnim czasie pod jego skrzydłami odnosili znaczące sukcesy,. To nie koniec, ponieważ Okniński zapowiedział, że nie będzie u niego trenował również Robert Bryczek oraz Bartosz Szewczyk.

Jest nagranie! Ostatnia kłótnia pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem! Co wy na to?

Do sieci trafiło zakulisowe nagranie. Widać na nim kłótnie pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem. Trener postanowił również skomentować filmik w swoich mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis