MMA PLNajnowszeJurasJuras komentuje zmiany u Mirosława Oknińskiego: Tam jest źle bardzo pod czapką!

Juras komentuje zmiany u Mirosława Oknińskiego: Tam jest źle bardzo pod czapką!

Ta informacja zaskoczyła wszystkich. Mirosław Okniński za pomocą facebooka zdradził, że kończy współpracę z braćmi Oleksiejczuk, którzy w ostatnim czasie pod jego skrzydłami odnosili znaczące sukcesy,. To nie koniec, ponieważ Okniński zapowiedział, że nie będzie u niego trenował również Robert Bryczek oraz Bartosz Szewczyk.

Okniński

Prekursor MMA w naszym kraju w sobotę pojawił się na Fight Exclusive Night 37. Jego dwóch podopiecznych we Wrocławiu zawalczyło o pas mistrzowski. Cezary Oleksiejczuk (8-2) odnotował najważniejsze zwycięstwo w karierze. 21-latek po 5 rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Aiguna Akhmedova.

Juras: Na końcu zostajesz sam!

Łukasz Jurkowski na twitterze skomentował zamieszanie przy Mirosławie Oknińskim. Nie od dziś wiadomo, że na tej linii jest duży konflikt.

Na końcu zostajesz sam. Ego i głupota.

Tam jest źle bardzo pod czapką. Z roku na rok gorzej. Jakbym nie wiedział jaki to człowiek to byłoby mi go żal.

Zobacz także:

FAME MMA na Stadionie Narodowym? Nowy nabytek się wygadał!

To byłoby coś wyjątkowego! Freakowa organizacja FAME MMA w bardzo szybkim tempie odnotowała sukces i zyskała dużą rzeszę kibiców. Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiego eventu na Stadionie Narodowym!

Będziecie zaskoczeni?! Jeden z zawodników komentuje decyzje Oknińskiego!

Jeden z zawodników w mediach społecznościowych postanowił skomentować decyzje Mirosława Oknińskiego. Uznany trener zapowiedział koniec współpracy z braćmi Oleksiejczuk, Robertem Bryczkiem oraz Bartoszem Szewczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis