MMA PLMichał OleksiejczukJest nagranie! Ostatnia kłótnia pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem!

Jest nagranie! Ostatnia kłótnia pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem!

Do sieci trafiło zakulisowe nagranie. Widać na nim kłótnie pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem. Trener postanowił również skomentować filmik w swoich mediach społecznościowych.

To jest zaskakująca sytuacja. Uznany trener ogłosił zakończenie współpracy z Michałem i Czarkiem Oleksiejczukiem, Bartoszem Szewczykiem oraz Robertem Bryczkiem.

Pojawiło się nagranie!

To nie koniec! W sieci pojawiło się nagranie kłótni pomiędzy Michałem Oleksiejczukiem, a Mirosławem Oknińskim. Do sytuacji doszło w sobotę na gali Fight Exclusive Night 37 we Wrocławiu.

To jest prawda ja ustaliłem plan z Czarkiem jak do mnie przyjeżdżał na treningi wszystko było ustalone a przed walka dowiedziałem się od trenera Ivana i Michała że oni mają inny plan. Oczywiście podczas walki okazało się że ich plan jest totalnym dnem a mój plan działa wystarczyło mnie słuchać a walka byłaby wygrana przed czasem. To tak jak dwóch trenerów od stójki chce żeby boksować z zapaśnikiem. Mój plan się sprawdził ale dwa tumany nawet nie przeprosili.Korwa człowiek ma racje ale tumany twardo na swoim. To jest film z momentu jak się dowiedziałem o nowej taktyce dla Czarka pełen profesjonalizm

To jest prawda ja ustalilem plan z Czarkiem jak do mnie przyjezdzal na treningi wszystko bylo ustalone a przed walka…

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, December 1, 2021

Zobacz także:

FAME MMA na Stadionie Narodowym? Nowy nabytek się wygadał!

To byłoby coś wyjątkowego! Freakowa organizacja FAME MMA w bardzo szybkim tempie odnotowała sukces i zyskała dużą rzeszę kibiców. Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiego eventu na Stadionie Narodowym!

Będziecie zaskoczeni?! Jeden z zawodników komentuje decyzje Oknińskiego!

Jeden z zawodników w mediach społecznościowych postanowił skomentować decyzje Mirosława Oknińskiego. Uznany trener zapowiedział koniec współpracy z braćmi Oleksiejczuk, Robertem Bryczkiem oraz Bartoszem Szewczykiem.