MMA PLMartin LewandowskiLewandowski o sytuacji z Słowikiem na konferencji MMA VIP: Najman już widać granic nie czuje żadnych!

Lewandowski o sytuacji z Słowikiem na konferencji MMA VIP: Najman już widać granic nie czuje żadnych!

Martin Lewandowski pojawił się w ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Widz poprosił jednego z właścicieli KSW, aby skomentował ogłoszenie organizacji MMA VIP, po którym w internecie zawrzało. Lewandowskiego twierdzi, że ”El Testosteron” nie czuje już żadnych granic!

Przypomnijmy, że Marcin Najman w organizacji KSW stoczył dwa pojedynki. Pierwszy wzbudził ogromne zainteresowanie, a fani wielokrotnie wracają do tej walki pamięcią. Najman przegrał wtedy szybko z debiutującym Mariuszem Pudzianowskim.

Martin Lewandowski: To już jest niebezpieczne!

Martin Lewandowski podczas wczorajszego ”Hejt Parku” został zapytany o ogłoszenie w organizacji MMA VIP. Przypomnijmy, że na konferencji promującej 4 edycje ogłoszono, że bossem freakowej federacji jest Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik”. 

Dla mnie to jest już przekraczanie takiego wiesz dobrego smaku mam wrażenie. Pan Marcin Najman już widać granic nie czuje żadnych, jakąkolwiek barierę przed czymkolwiek żeby pobudzić klikalność swoich profili. To już jest niebezpieczne, a przede wszystkim niesmaczne.

Cały odcinek poniżej:

Zobacz także:

Mirosław Okniński nawołuje do walki Kołecki-Soldić: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Co wy na to?

Mirosław Okniński na swoim facebooku napisał, że jego podopieczny Szymon Kołecki (10-1) jest zainteresowany walką z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). Następnie uznany trener widzi zwycięzcę w starciu z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

MMA VIP 4 w Pruszkowie? Prezydent odpowiada: Zdecydowanie nie!

Zmian może być naprawdę dużo przed galą MMA VIP 4, która planowana jest na dwudziestego piątego lutego. Marcin Najman w mediach społecznościowych zasugerował, że nową lokalizacją może być Pruszków. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Prezydenta.