MMA PLUFCLeon Edwards został nowym mistrzem UFC! Anglik pierwsze co zrobił, to zadzwonił pochwalić się mamie [WIDEO]

Leon Edwards został nowym mistrzem UFC! Anglik pierwsze co zrobił, to zadzwonił pochwalić się mamie [WIDEO]

Leon Edwards dokonał czegoś, co wielu obserwatorów sportów walki uważało za niemożliwe. W piątej rundzie walki o pas mistrzowski wagi półśredniej na UFC 278 w Salt Lake City odwrócił losy pojedynku i znokautował wysokim kopnięciem panującego dotychczas Kamaru Usmana.

Leon Edwards został nowym mistrzem UFC

Edwards wygrał przegraną na kartach sędziów walkę. Anglik musiał skończyć Nigeryjczyka przed czasem, by wygrać to głośne starcie. I tak się stało! W piątej rundzie Edwards niespodziewanie wyprowadził wysokie kopnięcie, którym znokautował Usmana, odbierając mu lata pracy, któe doprowadziły go do zajęcia numeru 1 oficjalnego rankingu P4P.

Leon Edwards został nowym mistrzem UFC! Anglik pierwsze co zrobił, to zadzwonił pochwalić się mamie

Anglik, który sensacyjnie został nowym mistrzem wagi półśredniej nie krył wzruszenia, a za kulisami pierwsze co zrobił, to zadzwonił pochwalić się mamie i swojej rodzinie sukcesem, jaki właśnie osiągnął.

Moment – jakże osobisty – uchwyciły kamery UFC, a dzięki mediom społecznościowym wzruszonego Leona Edwardsa możemy zobaczyć także i my.

“Mówiłem ci mamo, mówiłem ci!” – widzimy płaczącego na nagraniu nowego mistrza wagi półśredniej UFC:

Zobacz także:

Przeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego!

Organizacja FAME MMA na kanale YouTube postanowiła opublikować parę darmowych walk przed piątkowym eventem. Tak! Już w piątek odbędzie się wyczekiwana 15 edycja w Łodzi, gdzie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murański i Jackiem Murańskim (jeżeli pozwoli mu na to zdrowie).

Najman po walce Sarara-Wrzosek: Jego trzy ostatnie boje, to niczym bitwy pod Grunwaldem!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił wypowiedzieć się po wczorajszej walce wieczoru KSW 73, które odbyło się w Warszawie. W kategorii ciężkiej zobaczyliśmy wyczekiwane starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Tomaszem Sararą. O tym pojedynku mówiło się od lat – wszystko ostatecznie zakończyło się w formule MMA. Pogromca Badra Hari w tym starciu udanie zadebiutował w mieszanych sztukach walki.

Zapowiedź walk Murańscy vs Tańcula: Nie masz żadnych szans, żadnych ty wiesz i ja wiem!

Organizacja FAME MMA na swoim kanale YouTube opublikowała oficjalną zapowiedź walk pomiędzy Murańskimi, a Arkadiuszem Tańculą. Przypomnijmy, że ”Aroy” jeśli będzie w stanie, to już w piątek stoczy dwie walki jednego wieczoru. To samo czeka Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis