MMA PLNajnowszeMMALegendarny Machida daje radę ludziom, którzy posiadają problemy: Trzeba ćwiczyć umysł!

Legendarny Machida daje radę ludziom, którzy posiadają problemy: Trzeba ćwiczyć umysł!

Jak widać legendarny Lyoto Machida (26-12) chce pomóc ludziom/fanom, którzy przeżywają ciężkie chwile w swoim życiu. Brazylijczyk postanowił zaapelować w mediach społecznościowych do swoich widzów/kibiców. 44-latek zapewnia, że trzeba ćwiczyć swój umysł.

Machida

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie o ”Drago” mówiło się kontekście potencjalnego starcia z Mamedem Khalidovem na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Wszystko zakończyło się fiaskiem i polska organizacja doprowadzi w czerwcu do trylogii z Scottem Askhamem.

Machida ostatnie pojedynki toczył w organizacji Bellator. Lyoto miał świetny początek, bowiem wygrał na punkty z Rafaelem Carvalho oraz przed czasem z Chaelem Sonnenem. Zdecydowanie gorzej było w ostatnich starciach. Lyoto przegrał decyzją sędziów z Gegardem Mousasim, Philem Davisem i Ryanem Baderem, a w ostatnim starciu przed czasem z Fabianem Edwardsem.

Machida: Chcę pomóc Ci to zmienić!

Lyoto Machida (26-12) z ważnym przesłaniem wyszedł w mediach społecznościowych do swoich fanów/widzów, którzy mogą przecież zmagać się z dużymi problemami w swoim życiu.

Twój umysł również potrzebuje ćwiczeń. Pracując cały dzień, myśląc za dużo o sprawach, których nie umiemy rozwiązać, przynosi nam tylko zmęczenie i stres. Kiedy idziemy odpocząć, to właśnie to, nie możemy, bo ciągle myślimy o problemach, prawda?  Trzeba ćwiczyć swój umysł, poświęcać cenne minuty, medytować i skupiać się. Brzmi to trudno, ale obiecuję, że tak nie jest. Zmęczony umysł sprawia, że ciało jest chore. Chory umysł wyczerpuje ciało i duszę.  Dlatego zostawiłam link w bio, bo chcę pomóc Ci to zmienić. Idziemy?

A sua mente também precisa ser exercitada. Trabalhar o dia inteiro, pensar demais em coisas que não sabe como…

Posted by Lyoto Machida on Friday, May 5, 2023

Nie bądź dla siebie surowa i ciesz się życiem! Wydaje się, że trudno pogodzić coś, co kochasz z gorączkowym życiem rodzinnym i zawodowym, ale zaufaj mi: to możliwe! Wyjdź ze swojej rutyny, zaplanuj ją i zrób coś innego raz w tygodniu. Zjedz obiad w japońskiej restauracji, nawet jeśli nigdy nie byłeś, idź na długi spacer z grupą, wybierz się do parku rozrywki po długim czasie… Zrób coś nowego w tym tygodniu! Spróbuj czegoś, czego nigdy wcześniej nie próbowałeś lub czegoś, co próbowałeś przez jakiś czas i potrzebujesz dać drugą szansę. Czy spróbujemy tego w tym tygodniu?

Não seja duro consigo e curta a vida! Parece difícil conciliar algo que gosta com a vida agitada de família e…

Posted by Lyoto Machida on Sunday, May 7, 2023

Zobacz także:

Pająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Na instagramie ”fightsfreakmma” pojawiła się grafika z Piotrem Pająkiem oraz pytanie z kim chcieliby fani zobaczyć go w kolejnym pojedynku. Pod postem postanowiła wypowiedzieć się gwiazda High League, która pojawiła się na liście potencjalnych rywali.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN ogłosił swoją kolejną walkę. Tym razem zobaczymy go w boksie. Starcie w szermierce na pięści to nie lada niespodzianka dla kibiców sportów walki w Polsce. Co ciekawe, przeciwnikiem Prezesa FEN będzie inny prezes.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis