MMA PLNajnowszeHighleaguePająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Pająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Na instagramie ”fightsfreakmma” pojawiła się grafika z Piotrem Pająkiem oraz pytanie z kim chcieliby fani zobaczyć go w kolejnym pojedynku. Pod postem postanowiła wypowiedzieć się gwiazda High League, która pojawiła się na liście potencjalnych rywali.

Pająk

Popularny podróżnik w styczniu tego roku poinformował, że wygasł mu kontrakt z organizacją FAME MMA, więc został wolnym agentem. Od razu pojawiło się pytanie, gdzie tym razem zobaczymy podróżnika.

Ostatni start Pająk odnotował na gali PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu, gdzie na zasadach boksu zmierzył się z zawodnikiem publiczności – Danielem Rutkowskim. Piotr po czterech rundach przegrał jednogłośną decyzja sędziów. Wcześniej Piotr toczył pojedynki w organizacji FAME MMA, gdzie dwukrotnie zmierzył się z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim.

Alberto reaguje!

Alberto Simao postanowił zareagować na wspomniany post. Raper zapewnia, że po tym jak pokona Jakuba Flasa może zmierzyć się z Piotrem Pająkiem.

Alberto: Kiedy już rozbije Kubańczyka możesz być next

Pająk: @albertoloki_93 bardzo chętnie 😎 z chęcią sprawdzę się z jednym i drugim 😎😏 @highleague_official

Przypomnijmy, że Alberto wystąpi w main evencie gali High League 7, która siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Raper zmierzy się z powracającym Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem. Walka została zakontraktowana w formule K-1.

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis