Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksPrezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes!

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes!

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN ogłosił swoją kolejną walkę. Tym razem zobaczymy go w boksie. Starcie w szermierce na pięści to nie lada niespodzianka dla kibiców sportów walki w Polsce. Co ciekawe, przeciwnikiem Prezesa FEN będzie inny prezes.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie

Walka z udziałem Pawła Jóźwiaka już niedługo, bo 18 maja i to na dodatek w legendarnej hali Gwardii w Warszawie. Prezes FEN już oficjalnie ogłosił w mediach społecznościowych walkę ze swoim udziałem.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie

Przeciwnikiem Pawła Jóźwiaka będzie prezes Biznes Boxing Polska Julian Szumowski. Ich walka będzie starciem pokazowym, mającym na celu wsparcie fundacji Krwawy Sport.

“Już 18 Maja stoczę bokserski pojedynek w legendarnej Hali Gwardii🔥Moim rywalem będzie Prezes @biznes_boxing_polska Julian Szumowski👊A wszystko w szczytnym celu przy współpracy z fundacja @krwawy.sport

Już 18 Maja stoczę bokserski pojedynek w legendarnej Hali Gwardii🔥Moim rywalem będzie Prezes @biznes_boxing_polska Julian Szumowski👊A wszystko w szczytnym celu przy współpracy z fundacja @krwawy.sport

Posted by Paweł Jóźwiak on Monday, May 8, 2023

Paweł Jóźwiak ma za sobą już trzy stoczone walki. Najpierw pokonał on w walce na gołe pięści Marcina Najmana. Później uległ Boxdelowi w pojedynku w rzymskiej klatce. Ostatnio natomiast miał miejsce rewanż z “El Testosteronem” na gali High League. Tym razem jednak lepszy okazał się Marcin Najman, który zwyciężył decyzją sędziów.

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis