MMA PLNajnowszeK-1Legenda kickboxingu złapała anakondę na ulicy! Nagranie pojawiło się w sieci!

Legenda kickboxingu złapała anakondę na ulicy! Nagranie pojawiło się w sieci!

Tyrone Spong to bezwzględnie legenda kickboxingu! 37-latek to przede wszystkim były mistrz Glory czy chociażby It’s Showtime. W ostatnim czasie pewne nagranie mocno obiegło internet – było to wideo z udziałem Sponga.

Spong

Wojownik pochodzący z Surinamu ostatnie zawodowe pojedynki toczył w boksie. Tyrone może pochwalić się rekordem 14 zwycięstw, bez porażki. Co ciekawe tylko raz pozostawił decyzje w rękach sędziów. Wydawało się, że 37-latek w końcu stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem w boksie, lecz wszystko zakończyło się fiaskiem.

Największe osiągnięcia Spong odnotował w formule K-1. 37-latek krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Gokhan Saki, Danyo IIlunga, Remy Bonjasky, Melvin Manhoef, Peter Aerts, Ray Sefo, Alistair Overeem czy chociażby Jerome Le Banner. Ostatni start Tyrone w kickboxingu miał miejsce w 2014 roku, gdy musiał uznać wyższość wspomnianego już Gokhana Saki.

Tyrone Spong złapał wielką anakondę!

W sieci pojawiło się nagranie z Tyrone Spongiem. Legenda K-1 na ulicy złapał dużą anakondę.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Mocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO] Co wy na to?

Za kulisami pierwszej konferencji High League 6 doszło do spiny pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Dubielem. Wkroczyć musiała ochrona, aby uspokoić całą sytuację. Prezes Fight Exclusive Night nie jest fanem Dubiela…. Podopieczny Przemysława Szyszki zdradził, że jest otwarty na potencje starcie z Jóźwiakiem.

Michalczewski zapewnia: Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski w rozmowie na kanale GROMDA wspominał jak wyglądała sytuacja w latach 90.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis