MMA PLNajnowszeMMALech zdobywa pas organizacji Levels Fight League! Polak wypunktował byłego zawodnika KSW!

Lech zdobywa pas organizacji Levels Fight League! Polak wypunktował byłego zawodnika KSW!

Mamy świetne wiadomości z Holandii, a dokładnie z Amsterdamu. Przed chwilą zakończyła się gala Levels Fight League 7, a w walce wieczoru pojawił się nasz reprezentant Jarosław Lech (10-7). Polak odnotował swój największy sukces w dotychczasowej karierze. Jarosław zdobył pas wspomnianej organizacji.

Lech

Wcześniej w klatce zameldował się inny nasz reprezentant Łukasz Kulpa (3-4). Tu nie było już tak szczęśliwie, bowiem Biało-Czerwony został poddany (duszenie zza pleców) w trzeciej odsłonie z rąk Alaina Van De Merckta (3-0).

Po tej gali na pewno warto zwrócić uwagę również na 24-letniego prospekt Gino Van Steenisa (4-0), który jednogłośną decyzją sędziów pokonał zdecydowanie bardziej doświadczonego Hyrama Rodrigueza (17-36).

Polak zdobywa pas!

Jarosław Lech (10-7) odnotował największy sukces w dotychczasowej karierze. Jarosław dzisiaj zdobył pas organizacji Levels Fight League. Polak w main evencie zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW – Yannickiem Bahatim (9-7).

Lech zdobył jakże cenne doświadczenie, bowiem walka zakończyła się po 5-rundach. Polak po pełnym dystansie pokonał rywala jednogłośną decyzją sędziów.

Warto zaznaczyć, że gale Levels Fight League są transmitowane w Viaplay.

Bahati w naszym kraju jest znany przede wszystkim z kwietnia 2018 roku, gdy na KSW 43 we Wrocławiu przegrał szybko przed czasem z Damianem Janikowskim.

Zobacz także:

Dominik Zadora komentuje zachowanie Ferrariego: Żartem to są twoje tłumaczenia! Widzieliście?

Dominik Zadora doświadczony kick-boxer postanowił zareagować. Były mistrz Fight Exclusive Night w mediach społecznościowych skomentował tłumaczenia Amadeusza Roślika tuż po main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. ”Ferrari” przed walką zapewniał, że w przypadku przegranej nie będzie żadnego tłumaczenia. Rzeczywistość jest jednak inna.

Nitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter! Co wy na to?

Pojawia się naprawdę dużo komentarzy po gali FAME MMA 17 i wyczekiwanej walce w rzymskiej klatce. Mowa o zestawieniu Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem, gdzie był do wyjaśnienia mocny konflikt. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do rewanżu w organizacji Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis