MMA PLNajnowszeMarcin WrzosekKubiszyn chętny na starcie z Wrzoskiem: Zwłaszcza po tym, że znowu by dostał od Szliego!

Kubiszyn chętny na starcie z Wrzoskiem: Zwłaszcza po tym, że znowu by dostał od Szliego!

Mateusz Kubiszyn jest gotowy na kolejne starcie z doświadczonym zawodnikiem w pro sportowym MMA. ”Don Diego” w rozmowie z protalem FanSportu.pl przyznał, że jest otwarty i chętny na zestawienie z Marcinem Wrzoskiem.

Kubiszyn

Zawodnik walczący na gołe pięści już w sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w freakowej organizacji. Kubiszyn na High League 6 w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim. ”Don Diego” jest zdecydowanym faworytem.

Warto zaznaczyć, że Kubiszyn już niebawem stoczy hitowy pojedynek w organizacji GROMDA. Będzie to pojedynek z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem. Do ich pierwszego starcia doszło na gali HFO w formule K-1. Po całym dystansie zapadł werdykt – remis.

Kubiszyn chętny!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że jest chętny na starcie z Marcinem Wrzoskiem.

Mógłbym normalnie, czemu nie. Jeżeli tylko by federacja wyraziłaby zgodę, to normalnie mógłbym zawalczyć. Pewnie musiałbym mocno zbijać wagę do Marcina i robilibyśmy tę walkę w MMA. Na pewno ciekawa by to była walka. Zwłaszcza po tym, że znowu by dostał w d*pę od Szeliego

Zobacz także:

Mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego: Zobaczycie w oktagonie co to będzie! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbyła się druga Konferencja Prasowa przed galą High League 6, na której to oglądaliśmy między innymi mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego.

Turyński chętny na walkę z Sararą na PGE: Do teraz się chełpi, że mnie pokonał! [WIDEO] Co wy na to?

Michał Turyński w rozmowie z naszym portalem wyznał, że gdyby tylko pojawiła się propozycja walki z Tomaszem Sararą bądź Arkadiuszem Wrzoskiem na PGE Narodowym, to nie zastanawiałby się nawet chwili. Trzeba przyznać, że kolejne zestawienie topowych ciężkich kick-boxerów mogłoby dostarczyć kibicom dużo emocji. Do gali KSW Colosseum dojdzie już trzeciego czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis