MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiMocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego: Zobaczycie w oktagonie co to będzie! [WIDEO]

Mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego: Zobaczycie w oktagonie co to będzie! [WIDEO]

Wczoraj odbyła się druga Konferencja Prasowa przed galą High League 6, na której to oglądaliśmy między innymi mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego.

staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego

“Bad Boy” i “Tybori” będą bohaterami jednej z najważniejszych walk gali, która już w najbliższą sobotę 18 marca odbędzie się w katowickim Spodku.

Gorąco między tą dwójką jest od początku ogłoszenia walki.

Mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego: Zobaczycie w oktagonie co to będzie!

Wczoraj natomiast ponownie oglądaliśmy wielkie napięcie, jakie towarzyszy Załęckiemu i Tyburskiemu przed ich oktagonową konfrontacją.

Podczas spotkania twarzą w twarz między tą dwójką zawrzało. Tyburski nawet skwitował sterdown słowami: Zobaczycie w oktagonie co to będzie! Na niczym mi tak nie zależało, jak na wygranej z tobą!

Link do steredownu między Załęckim a Tyburskim -> TUTAJ

Zobacz także:

Załamany Nikola Milanović po przegranej z Wielkim Bu: Przegrałem sam ze sobą [WIDEO] Widzieliście?

FEN 45 już za nami. Jednym z bardziej medialnych starć tego wydarzenia był pojedynek Patryka Masiaka z Nikolą Milanoviciem. Walka zakończyła się bardzo szybkim nokautem na rzecz tego pierwszego. Co nie zagrało u wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski judo? Nikola Milanović skomentował swoją słabą dyspozycję!

Sławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Na kanale “Szalony Podcast” ukazała się rozmowa z byłym reprezentantem Polski – Sławomirem Peszko. Zawodnik podczas rozmowy wspomniał, że miał propozycje walki z Robertem Karasiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis