MMA PLArtur SzpilkaKubiszyn chce walczyć ze Szpilką! Komentuje walkę: Zabrakło racjonalnego podejścia!

Kubiszyn chce walczyć ze Szpilką! Komentuje walkę: Zabrakło racjonalnego podejścia!

Mateusz Kubiszyn już nie pierwszy raz wspomniał, że jest otwarty na starcie z Arturem Szpilką. ”Don Diego” skomentował również ostatni pojedynek ”Szpili” z Denisem Załęckim, który miał miejsce na gali High League 4 w Gliwicach.

Szpilka

”Don Diego” ostatni pojedynek stoczył na gali GROMDA 10. Była to fenomenalna wojna z Vasylem Halychem. Zwrotów akcji nie brakowało! To była wojna niczym z kultowych części filmu Rocky Balboa. ”Don Diego” przetrwał ciężkie chwile i w piątej rundzie przełamał twardego Halycha.

Wcześniej Kubiszyn udanie zadebiutował w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” jednogłośną decyzją sędziów pokonał Denisa Załęckiego.

Szpilka odpowiada!

Mateusz Kubiszyn w mediach społecznościowych ponownie wspomniał o potencjalnym starciu z Arturem Szpilką.

Mam nadzieje, że nie będą kombinować z rewanżem i dojdzie do walki mojej z Arturem. Bardzo bym tego chciał. Sam Artur mówił, że wolałby ze mną, niż z Denisem.

”Szpila” postanowił szybko odpowiedzieć.

Ja też jestem chętny 😉 Szanuję za osiągnięcia sportowo sztos 🤝do zobaczenia, ale póki co walczę w KSW, ale może w KSW?😉

Kubiszyn wypowiedział się również o całej walce Załęckiego ze Szpilką.

Też mam niedosyt, też mam poczucie tego, że mogło być o wiele lepiej zrobione z wielu powodów. Denis powinien o wiele wcześniej zasygnalizować kontuzję i chyba powinien odpuścić tę walkę. Tak mi się wydaje, z racji takiej, że gdyby to był sam boks, to kolano nie jest jakieś tam super najważniejsze, ale w MMA to ryzyko, że kontuzja się odnowi. Było wręcz 100%. Brakło racjonalnego podejścia, ale rozumiem. Charakter, chęć wywiązania się z kontraktu, chęć walki. Rozumiem i mógłbym myśleć podobnie (…)  Ta walka mogła potoczyć się o wiele lepiej. Jednak 45 sekund to za krótko dla widza, przede wszystkim dla Artura, bo nie miał szansy pokazać co potrafi. Wydaje mi się, że chciał początek walki przetrzymać i później pokazać swoje umiejętności, zmęczonego Denisa skończyć. Chyba nie wziął pod uwagę tego, że mogły stare demony wrócić.

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo mocno o walce Szpilki: Nie wiem, kogo gorzej ocenić! Ja bym wyszedł i znokautował! Co wy na to?

Kasjusz Życiński w mocnych słowach skomentował ostatni pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Do ich starcia doszło w co-main evencie sobotniej gali High League 4 w Gliwicach. ”Szpila” już w pierwszej odsłonie wygrał po kontuzji rywala.

Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę przed PRIME 3. “Adrian Cios” podglądał [WIDEO] Widzieliście?

Dziennikarz poczytnego portalu o sportach walki – MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę, jaką buduje na nadchodzącą galę PRIME 3: Street Fighter. Dla pasjonata sportów walki, który z MMA zrobił jedno ze źródeł zarobku będzie to debiut w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis