MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaDon Kasjo mocno o walce Szpilki: Nie wiem, kogo gorzej ocenić! Ja bym wyszedł i znokautował!

Don Kasjo mocno o walce Szpilki: Nie wiem, kogo gorzej ocenić! Ja bym wyszedł i znokautował!

Kasjusz Życiński w mocnych słowach skomentował ostatni pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Do ich starcia doszło w co-main evencie sobotniej gali High League 4 w Gliwicach. ”Szpila” już w pierwszej odsłonie wygrał po kontuzji rywala.

Kasjo

O walce ”Don Kasjo” ze ”Szpilą” mówi się jeszcze od dłuższego czasu. Czy dojdzie do tego w przyszłym roku? Nie możemy tego wykluczyć.

Pięściarz z Wieliczki tuż po walce wyjawił, że chciałby się teraz skupić na walce w organizacji KSW.

Tak. Ja nie powiedziałem, że ostatni pojedynek w freak fightach. Na razie się żegnam z tą sceną freak fightową, staram się skupić na sporcie. Tutaj co robią włodarze High League, to jest niesamowite – profesja, dziękuję za wszystko, za miłe przyjęcie, ale ja się tu chyba za dobrze nie czuje – oto tutaj chodzi. To nie mój świat. Te konferencje, to wyzywanie się – po prostu nie moje życie, ale zobaczymy zdzwonię się z Martinem jakie są plany. Może coś na grudzień.

Don Kasjo komentuje!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem TV Reklama w mocnych słowach skomentował walkę pomiędzy Denisem Załęckim, a Arturem Szpilką.

Nie wiem, co tu można uważać. Walka żenująca. Nie ujmując Denisowi, ale można powiedzieć tak potocznie, że gościu wypuszczony z siłowni wszedł, prawie zrobił krzywdę Arturowi. Artur nie zadał żadnego ciosu. Ten się położył i koniec walki. Tam walki nie było. Prawie go i tak ustrzelił, gdzie chłop wypuszczony z siłowni i prawie go ustrzelił, a Artur nic nie zrobił. Dla widzów słabo to wyglądało, że co drugi miał kontuzję. Jak ma kontuzje, to nie powinien o niej mówić, a nie kwa . Zabiera emocje ludziom na 100 procent (…)Typowo dla hajsu wychodzisz, no bo po co? Kontuzja, ale… Dzisiaj widziałem wypowiedź Borka, że się nazywają bohaterami, bo ku**a z kontuzją wyszli. No nie, to jest nieszanowanie widza, gościa, który wykupuje PPV. No z kontuzją to wychodzisz dla hajsu. Rzucisz się i położysz i: ”Jeszcze 20 sekund i bym wygrał”. Nie wiem kogo tu gorzej ocenić.

Kasjusz zapewnia, że znokautowałby ”Szpile”.

Ja bym wszedł i znokautował Artura, to jest pewne. Ja naprawdę te łokcie zrobiłem, naprawdę wyjdę po nokaut. Jestem świadomy, że umiejętnościami może jest wyżej, chociaż tego nie pokazał w ostatniej walce. Denis tam z techniki to w ogóle nie było żadnej, weselniak, albo trafię, albo nie. U mnie by były precyzyjne ciosy. Skoro Denis trafił zawodowego pięściarza, no to ja dużo lepsze mam umiejętności akurat od Denisa, od Artura może nie. Skoro Denis go trafił, ja bym go znokautował

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Szpilki z Załęckim: Miałeś się nie tłumaczyć, a pierniczysz jak potłuczony! Widzieliście?

To nie koniec! Na instagramie doszło do wymiany zdań pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. ”Bad Boy” postanowił zareagować na wpis ”Szpili” na instagramie, a wtedy doszło do dyskusji.

Kamiszka komentuje wymianę zdań Szpilka – Załęcki i zwraca się do Denisa: Daliście się oszukać! Co wy na to?

Bardzo ostro dzieje się w internecie po walce Artura Szpilki z Denisem Załęckim na High League 4. Teraz w dyskusję włączyła się narzeczona “Szpili” Kamila Wybrańczyk. Kamiszka skomentowała wszystko na swoim Instagramie, nie brakuje mocnych słów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis