MMA PLNajnowszePrime MMADziennikarz MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę przed PRIME 3. “Adrian Cios” podglądał [WIDEO]

Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę przed PRIME 3. “Adrian Cios” podglądał [WIDEO]

Dziennikarz poczytnego portalu o sportach walki – MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę, jaką buduje na nadchodzącą galę PRIME 3: Street Fighter. Dla pasjonata sportów walki, który z MMA zrobił jedno ze źródeł zarobku będzie to debiut w klatce.

PRIME 3

Michał Cichy na gali PRIME 3, która zaplanowana jest na dzień 1 października skrzyżuje rękawice z Adrianem Ciosem. Obaj panowie są w mediach skonfliktowani i wydaje się, że nie jest to niechęć podkręcana.

Teraz natomiast możemy zobaczyć fragment przygotowań dziennikarza do swojego debiutu w klatce.

Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę przed PRIME 3. “Adrian Cios” podglądał

Na instagramie Michała Cichego pojawiło się wideo, na którym zaprezentował on pracę na worku. Na podstawie tego krótkiego materiału można wydedukować, że dziennikarz szykuje coś dobrego na nadchodzącą walkę.

Co ciekawe, w filmie pokazana jest także postać jego przeciwnika. Choć jest to imitacja Adriana Ciosa, to w taki oto sposób Michał Cichy prowokuje swojego przeciwnika:

Jak myślicie, kto wygra nadchodzącą walkę Cichy vs Cios na PRIME 3?

Zobacz także:

Marcin Najman do Murańskiego: Ja nie jestem Tańcula! Ze mną dostaniesz cepa na łeb i padniesz! Co wy na to?

Marcin Najman postanowił zabrać głos na swoim kanale. ”El Testosteron” wypowiedział się o ostatniej rozmowie Jacka Murańskiego z naszym portalem. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do wyczekiwanego starcia Najmana z Murańskim. Częstochowianin zapewnia, że nie potrwa, to nawet 30 sekund!

Don Kasjo zapowiada powrót! Czy to oznacza kolejną walkę?

Don Kasjo ostatni czas spędził głównie w szpitalu i na rehabilitacjach. W mediach społecznościowych poinformował, że najważniejsze ma już za sobą i zapowiada powrót szybszy niż przewidują lekarze. Czy to może oznaczać kolejną walkę Kasjusza?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis