MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiKubiszyn chce usunąć Załęckiego z freak fightów: Kto przegrywa rewanż, znika z freaków!

Kubiszyn chce usunąć Załęckiego z freak fightów: Kto przegrywa rewanż, znika z freaków!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Antyfaktami wyjawił, że ma ciekawy pomysł jeśli mówimy o potencjalnym rewanżu z Denisem Załęckim. ”Don Diego” proponuje, aby przegrany zniknął z przestrzeni freak fightów. Czy ”Bad Boy” przyjmie takie warunki?

Kubiszyn

”Don Diego” ma już za sobą dwie walki w freakowej organizacji. Kubiszyn w debiucie pokonał na punkty wspomnianego Denisa Załęckiego. Drugi pojedynek Mateusza miał miejsce na gali High League 5 w Gliwicach. 31-latek postanowił zaryzykować i stanął przed naprawdę wielkim wyzwaniem. Mateusz w formule MMA zmierzył się z Damianem Janikowskim.

Zawodnik KSW bez zaskoczenia nie zamierzał długo walczyć w stójce i sprowadzał przeciwnika do parteru. Medalista olimpijski w parterze dominował, lecz nie mógł dokończyć dzieła. Ostatecznie Janikowski wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Kubiszyn ma propozycje!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem AntyFakty zarzucił ciekawy pomysł – co do potencjalnego rewanżu z Denisem Załęckim.

Z jednej strony chciałbym z nim zawalczyć tak po prostu, żeby zamknąć temat. Mogłoby to nawet pójść w zasadę – ja przegram, ja się usuwam, Ty przegrasz, Ty się usuwasz. Myślę, że to można honorowo. O ile Denis ma jeszcze jakiś honor, to do tego by się przypiął. Czyli, kto przegrywa, znika z freak fightów i po temacie.

Zobacz także:

Silesian 9: Górniak kończy rywala po… dwóch kopnięciach! Mariańczyk znów w efektownej wersji! [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Bytomiu odbyła się gala Silesian MMA 9 – kibice mieli szansę zobaczyć jedenaście pojedynków. Tylko jedno starcie zostało zakontraktowane w formule K-1 i był to main event.

Paweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki na BRAVE CF 69. Chce zrobić rewanż na FEN! Widzieliście?

Prezes FEN Paweł Jóźwiak grzmi po porażce swojego trenera – Marcina Naruszczki na gali BRAVE CF 69. Polak przegrał tam decyzją sędziów z byłym zawodnikiem KSW Alexandarem Iliciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis