MMA PLNajnowszeBravePaweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki na BRAVE CF 69. Chce zrobić rewanż na FEN!

Paweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki na BRAVE CF 69. Chce zrobić rewanż na FEN!

Prezes FEN Paweł Jóźwiak grzmi po porażce swojego trenera – Marcina Naruszczki na gali BRAVE CF 69. Polak przegrał tam decyzją sędziów z byłym zawodnikiem KSW Alexandarem Iliciem.

Paweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki

Starcie Naruszczki z “Jokerem” były niezwykle wyrównane i pełne emocji. Polak pokazał niesamowity charakter, kiedy w pierwszej rundzie będąc już prawie znokautowanym wrócił do starcia i zdołał przewalczyć do gongu kończącego całą walkę.

Paweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki na BRAVE CF 69

Naruszczka po powyższym nokdaunie nie tylko wrócił do walki, ale i postawił mocne warunki swojemu rywalowi. Polak był na tyle mocny w drugiej i trzeciej rundzie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak mocno zdenerwował się na decyzję sędziego klatkowego, który jego zdaniem mógł wypaczyć wynik walki.

Zdaniem Jóźwiaka, przez podniesienie walki do stójki w drugiej rundzie, Polak został pozbawiony zwycięstwa przez dokończenie Ilica w parterze. Teraz Jóźwiak będzie chciał doprowadzić do rewanżu między tymi zawodnikami, ale na gali FEN:

“Sędzia ringowy swoją postawa mocno wypaczył wynik bardzo wyrównanej walki Naruszczka- Ilic! Walka nie miała prawa być podniesiona do stójki w 2r! Pojedynek był bardzo bliski ale Marcin tym posunięciem został bardzo mocno skrzywdzony ! Bede próbować zrobić rewanż na @fenmma.”

Zobacz także:

Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues Jr. (13-7) ma za sobą kolejny pojedynek w formule K-1. Były mistrz KSW wystąpił na piątkowej gali w Mińsku. 35-latek przełamał ostatnio gorszą serię, ale nie tak wyobrażał sobie zwycięstwo. 

Brave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO] Co teraz?

Darko Stosić (17-6) nie tak wyobrażał sobie co-main event gali Brave CF 69 przed własną publicznością. Zawodnik KSW już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Shamila Gazieva (10-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis