MMA PLNajnowszeJon JonesJon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Jon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się debiutu “Bonesa” w wadze ciężkiej! Wg informacji portalu MMAjunkie.com, Jon Jones wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie już 5 marca na gali UFC 285 w Las Vegas.

Jon Jones

Jako potencjalnych rywali byłego dominatora wagi półciężkiej wskazuje się trzech zawodników. Każdy do czołówka dywizji ciężkiej.

Jon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Wg doniesień wspomnianego portalu, kandydatami na rywala Jona Jonesa na marcową galę są: mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou, były tymczasowy mistrz Ciryl Gane lub czołowy zawodnik królewskiej dywizji wagowej Curtis Blaydes.

Francis Ngannou jest po wygranej w walce unifikacyjnej z Cirylem Gane, którego w styczniu tego roku pewnie wypunktował na gali UFC 270. Problem w jego przypadku to spór kontraktowy z UFC oraz kontuzja kolana, którą od dawna próbuje doleczyć.

Ciryl Gane po wspomnianej porażce z Ngannou, wrócił na zwycięską ścieżkę pokonując we wrześniu tego roku Taia Tuivasę, którego znokautował w trzeciej rundzie.

Curtis Blaydes z kolei wygrał trzy ostatnie walki i wrócił do czołówki pretendentów wagi ciężkiej. Amerykanin pokonywał Jairzinho Rozenstruika, Chrisa Daukausa i Toma Aspinalla.

A Wy którego z tej trójki chcielibyście jako rywala Jonesa?

Zobacz także:

Don Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim! Co wy na to?

Kasjusz Życiński podczas ostatniego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4 zdradził z kim chciałby się zmierzyć po walce z Popkiem. Popularny ”Don Kasjo” uważa, że jest gotowy na duże wyzwanie sportowe. Tym samym Kasjusz liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Awantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim! Co wy na to?

Mocne zakończenie pierwszego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4. Gala już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Gorąco było znów pomiędzy Rafałem Gawronem, a Piotrem Kałuskim. ”Sportowy Świr” postanowił spoliczkować przeciwnika – szybko musiała interweniować ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis