MMA PLNajnowszeFENMistrz FEN weźmie udział w Dana White Contender Series. Prezes FEN ogłasza!

Mistrz FEN weźmie udział w Dana White Contender Series. Prezes FEN ogłasza!

Stało się! Mistrz organizacji FEN weźmie udział w show Dana White’s Contender Series, gdzie będzie starał się wywalczyć kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. Tym mistrzem drugiej największej polskiej siły w MMA nie jest Cezary Oleksiejczuk.

Mistrz FEN weźmie udział w Dana White Contender Series

Młodszy z braci Oleksiejczuk zdecydował się stoczyć najbliższą walkę dla organizacji Prime Show MMA, gdzie wystąpi w lipcu na gali PRIME 9.

Mistrzem FEN, który spróbuje swoich sił w DWCS jest Szymon Szewczyk.

Mistrz FEN weźmie udział w Dana White Contender Series

Informację o decyzji Bartosza Szewczyka podał prezes FEN – Jakub Borowicz:

“Bartosz Szewczyk wystąpi w Dana White Contender Series. Mistrz FEN w kategorii półciężkiej nie przystąpi zatem do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa, do której miało dojść w sierpniu tego roku. Od lutego 2021 roku:

debiut w FEN

8-2-1

pas mistrzowski FEN

jedna walka poza organizacją Po trzech stoczonych walkach w organizacji podpisaliśmy bardzo długi kontrakt z gwarancją regularnych startów i furtką na duże walki w UFC/DWCS. Decydująca była wielka ambicja Bartka by bić się często, tylko z mocnymi rywalami i o jak największą stawkę. Cieszę się, po prostu. Powodzenia Champ”

My także dokładamy się do życzeń powodzenia i mamy nadzieję, że już niedługo Bartosz Szewczyk będzie nowym zawodnikiem UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis