MMA PLNajnowszeFENFEN 44 w styczniu w Ostrowie Wielkopolskim. Są pierwsze nazwiska [WIDEO]

FEN 44 w styczniu w Ostrowie Wielkopolskim. Są pierwsze nazwiska [WIDEO]

Po raz drugi w historii organizacja FEN zawita do Ostrowa Wielkopolskiego. 28 stycznia w Arenie Ostrów odbędzie się gala FEN 44.

FEN 44 w styczniu w Ostrowie Wielkopolskim

Bilety na FEN 44 kupić można na EVENTIM.

Po raz kolejny w klatce FEN kibice zobaczą w akcji ulubieńca lokalnej publiczności, Kamila Kraskę (8-2, 3 KO, 4 SUB), który wznawia swój marsz po tytuł mistrzowski w kategorii do 77 kilogramów. Jego klubowy kolega, Jacek Jędraszczyk (8-4, 3 KO), podejmie Wawrzyńca Bartnika (6-3, 2 KO).

Fani sportów walki w Ostrowie Wielkopolskim zobaczą w akcji najbardziej widowiskowo walczących zawodników MMA – Marcina Filipczaka (6-2, 2 KO, 3 SUB), Bartosza Szewczyka (5-1, 3 KO, 1 SUB) oraz Dawida Karecińskiego (3-0, 1 KO). Ten ostatni skrzyżuje pięści z Giorgim Esiavą (6-2, 1 KO, 4 SUB), który jest napędzony czterema zwycięstwami z rzędu.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Glover Teixeira zirytowany całą sytuacją: Dlaczego nie pozwolili mi walczyć z Janem?

Na kanale Super Lutas głos zabrał były mistrz Glover Teixeira (33-8). Brazylijczyk nie ukrywa, że jest zirytowany całą sytuacją. 43-latek uważa, że jego rewanż z Janem Błachowiczem (29-9) byłby zdecydowanie lepszy niż starcie naszego reprezentanta z Magomedem Ankalaevem (18-1).

Jon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się debiutu “Bonesa” w wadze ciężkiej! Wg informacji portalu MMAjunkie.com, Jon Jones wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie już 5 marca na gali UFC 285 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis