MMA PLKSWKSW: To byłoby naprawdę duże wyzwanie! Albert Tumenov chce walczyć z Roberto Soldiciem!

KSW: To byłoby naprawdę duże wyzwanie! Albert Tumenov chce walczyć z Roberto Soldiciem!

W ostatnim czasie nie brakuje chętnych do starcia z Roberto Soldiciem (20-3), ale w tej sytuacji mamy pewność – co do dużego wyzwania. Takim niewątpliwie byłby doświadczony Albert Tumenov (21-4). Były mistrz ACA w mediach społecznościowych nawołuje do starcia z Chorwatem.

Soldić

O starciu dwóch wielkich mistrzów mówiło się już od dłuższego czasu. Walka nie zawiodła jeśli mówimy o emocjach. Mamed korzystał z dużej ilości kopnięć. Wydawało się, że akcje Mameda nie robiły wielkiego wrażenia na ”RoboCopie”. Chorwat w drugiej rundzie znalazł sposób na znokautowanie rywala.

Tumenov chce walczyć z podwójnym mistrzem KSW!

Albert Tumenov (21-4) postanowił w mediach społecznościowych rzucić wyzwanie w kierunku Roberto Soldicia (20-3). Warto zaznaczyć, że Tumenov to również były zawodnik UFC. Albert w największej organizacji na świecie stoczył osiem walk – z czego pięć zwyciężył.

Cześć ”Robocop”, jak się masz mistrzu? Szanuję twoje umiejętności i właśnie dlatego chciałbym z tobą zawalczyć i pokazać światu, że jestem na zupełnie innym poziomie. Chcę dodać kolejny pas do kolekcji ATT. To byłaby duża walka. Mistrz kontra mistrz. Potrzebujesz prawdziwego wyzwania, a ja jestem prawdziwym mistrzem. Zróbmy to!

“Einstein” ostatni pojedynek stoczył w 2019 roku. Tumenov podczas ACA 102 w drugiej rundzie zastopował równie doświadczonego Beslana Ushukova.

Zobacz także:

Ferrari zapowiada mocny rok: Psycha tak wróciła, że jedno złe słowo i skręcam kark! Co wy na to?

Amadeusz Roślik wraca do mocnej formy. ”Ferrari” jest po obozie w Bakałarzewie, a już niebawem poznamy szczegóły jego następnego pojedynku. Gwiazda FAME MMA zapowiada mocny rok.

Alan Kwieciński wskazał następnego rywala: Kolejna szmata bez zasad, szmata Murańska! Chcielibyście to zobaczyć?

Alan Kwieciński tuż po sobotnim starcie na High League 2 wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Alanik” liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Mateuszem Murańskim. Tu również jest mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis