Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAJoanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA

Jędrzejczyk razem z (przyszłym mistrzem UFC?) Mateuszem Gamrotem gościli w studio podczas wczorajszej gali FAME MMA 11 i przedstawili swój punkt widzenia na temat freakowej organizacji.

Obecność Jędrzejczyk i Gamrota w studio podczas FAME MMA z pewnością wywołał ból duszy wielu “prawilnych” fanów MMA, którzy nie dopuszczają do świadomości pozytywów wynoszonych z gal FAME.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Jędrzejczyk chwaliła swarzędzką organizację za propagowanie MMA poprzez m.in. turniej Road To Armia, w którym amatorzy walczą o kontrakt z organizacją Armia Fight Night prezentując swoje umiejętności szerokiej publiczności.

Na dodatek, Jędrzejczyk jest świadoma różnego poziomu sportowego, jaki oglądamy na galach FAME MMA, ale ma jedną zasadę, na którą wszyscy komputerowi napinacze nie mają żadnej, ale to żadnej odpowiedzi:

“Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek.” – przyznała Jędrzejczyk.

Zobacz także:

Johnny Walker o walce z Błachowiczem: Dobrze sobie radzi, ale mogę go pobić! Mocno przesadził?

Pewności siebie nie można mu odmówić. Johnny Walker (18-5) zapewnia, że już niebawem kategoria półciężka będzie należeć do niego. Brazylijczyk jest przekonany, że może pokonać aktualnego mistrza – Jana Błachowicza (28-8).

Borys Mańkowski o UFC: Za rok spełnię swoje wszystkie cele finansowe i wtedy… Miałby szanse zaskoczyć?

Borys Mańkowski (22-8-1) zapewnia, że w przyszłym roku chciałby spełnić wyznaczone cele i następnie spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis