MMA PLKSWKSW: Kto by się tego spodziewał! Mariusz Pudzianowski ustanowił rekord!

KSW: Kto by się tego spodziewał! Mariusz Pudzianowski ustanowił rekord!

Mariusz Pudzianowski (15-7) już wielokrotnie udowadniał, że nie można go traktować jako freaka. 44-latek tym razem ustanowił rekord jeśli chodzi o ilość walk skończonych poprzez uderzenia w organizacji KSW!

Wojownik z Białej Rawskiej w tym roku stoczył dwa pojedynki. Pudzianowski wystąpił w walce wieczoru KSW 61. Starcie z klubowym kolegą Łukaszem Jurkowskim (17-12) nie należało do tych łatwych. ”Juras” miał swoje okazje, aby sprawić dużą niespodziankę. Pudzianowski ponownie obalał i pokazał świetną kontrolę z góry. Ostatecznie w trzeciej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Pudzianowski numerem jeden!

Tak to prawda! Mariusz Pudzianowski (15-7) znalazł się na pierwszym miejscu jeśli chodzi o największą ilość skończonych walk poprzez uderzenia. Na liście tej pojawił się również Michał Materla, Mamed Khalidov, Łukasz Jurkowski oraz Roberto Soldić.

I – w mojej opinii – najbardziej zaskakujący fakt po #KSW61. Mariusz Pudzianowski został liderem klasyfikacji w kategorii – najwięcej nokautów w KSW. Wszystkie to TKO, ale jednak 🙂

Najbardziej efektowne zwycięstwo Pudzianowskiego w karierze? Miało to miejsce w maju 2015 roku, gdy w Trójmieście potrzebował zaledwie 27-sekund na pokonanie Rollesa Gracie.

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje starcie Floyd-Paul: Bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan! Poleciał?

Kasjusz Życiński podczas wczorajszego lajva skomentował walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Loganem Paulem, która w niedzielę odbyła się w Miami. Było to starcie pokazowe – budzące mimo wszystko duże zainteresowanie.

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!