MMA PLDana WhiteAmanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!

Amanda Nunes Kim Kardashian

Amanda Nunes to mistrzyni wagi piórkowej i koguciej UFC. Brazylijka przez wielu kibiców mieszanych sztuk walki uznawana jest za GOAT-a kobiecego MMA.

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Nunes zamieściła w mediach społecznościowych pytanie, skierowane do celebrytki Kim Kardashian, której zasugerowała walkę, nawet na zasadach pojedynku pokazowego.

Pytanie zadanie przez “Lwicę” jest pokłosiem sugestii Dany White’a, według którego walka Nunes z Kim Kardashian przyniosłaby ogromny rozgłos na świecie. I to abstrahując od poziomu sportowego obu pań.

Nie da się ukryć, że Dana White sugerując walkę Amandy Nunes z Kim Kardashian ironicznie odniósł się do pokazowej walki między Floydem Mayweatherem Juniorem a youtuberem Loganem Paulem, która mimo swojego pokazowego charakteru sprzedała ogromną ilość PPV.

Zobacz także:

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie… Zaskoczeni?

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

Szymon Kołecki komentuje walkę Pudzian-Juras: Nic mnie nie zaskoczyło!

Szymon Kołecki (9-1) miał szansę oglądać walkę wieczoru KSW 61, która odbyła się w Trójmieście. Medalista olimpijski był ciekawy jak będzie wyglądała walka jego byłego rywala z niedoszłym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis