MMA PLDon KasjoDon Kasjo komentuje starcie Floyd-Paul: Bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan!

Don Kasjo komentuje starcie Floyd-Paul: Bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan!

Kasjusz Życiński podczas wczorajszego lajva skomentował walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Loganem Paulem, która w niedzielę odbyła się w Miami. Było to starcie pokazowe – budzące mimo wszystko duże zainteresowanie.

Kasjo

Przypomnijmy, że w przeszłości ”Don Kasjo” wspominał o swoim potencjalnym starciu z ikona boksu. To nie koniec, bo uczestnik ”Ekipy z Warszawy” gwarantował, że by tą walkę wygrał.

Michał Cichy: Oglądałem twoją wypowiedź to było w Cage’u, kiedy powiedziałeś, że pokonałbyś Floyda Mayweathera i teraz mnie ciekawi tak – bo wiem że Ty to mówisz na poważnie, że Ty sobie nie żartujesz. Jaką byś miał taktykę na Floyda, bo jednak jego obrona jest z innego świata. Myślisz, że dzięki temu – że miałabyś przewagę warunków fizycznych i kilogramów to dlatego byś wygrał?

Don Kasjo: No głównie to. Nawet ostatnio rozkminiałem tak bardziej, bo wcześniej to rzucałem, że on jest mały, a ja duży. A potem sobie przeanalizowałem, bo mam też chłopaków u siebie w klubie i oni też są mniejsi. Są mistrzami polski, ale umieją mi uciec całą rundę. Tak mówię ciężko, ale tutaj jakby było 12 rund no to idąc cały czas, on by mi tymi ciosami może na punkty wygrywał, ale w końcu bym go ustrzelił. Byłby szybszy i wiadomo to jest Floyd Mayweather mistrz obrony, ale wydaje mi się, że jakby było to 12 rund to bym go chwycił i zajechał w narożniku. Tak mi się wydaje, bo udaje mi się złapać w końcu chłopaków w klubie, a oni są mistrzami polski. Pozdrawiam całe Sako Gdańsk. Nie dałby rady cały czas uciekać, a jego ciosy raczej nie zrobiłyby na mnie wrażenia.      

Don Kasjo komentuje walkę Floyda Mayweathera!

Kasjusz Życiński podczas wczorajszego lajva skomentował walkę Floyda Mayweathera z Loganem Paulem. Przypomnijmy, że ”Don Kasjo”  chciał zawalczyć ze zwycięzcą tego zestawienia.

Kasjusz po oglądnięciu skrótów sądzi, że zaprezentowałby się lepiej na tle Floyda niż zrobił to jeden z najbardziej popularnych youtuberów.

Ciężko ocenić Logan formę. Wiecie tu jest przewagą duża kilogramów. Pojęcie ma o boksowaniu, bo jakby nie miał to Mayweather szybko by go skończył. Chociaż dziwię się, że Logan nie szedł na półdystans tylko Mayweather szedł. Wydaje mi się, że bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan. Logan brat jest dużo lepszy.

Zobacz także:

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie… Zaskoczeni?

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis