MMA PLJurasKSW: Juras zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem?

KSW: Juras zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem?

Łukasz Jurkowski (17-11) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Dla popularnego ”Jurasa” będzie to najprawdopodobniej ostatnia walka w zawodowej karierze.

Juras

Jurkowski swój ostatni pojedynek stoczył w kwietniu 2019 roku. Na gali w Lublinie doszło do rewanżu po latach z Stjepanem Bekavacem. ”Juras” cieszył się ze szybkiego zwycięstwa przed czasem. Walka potrwała minutę i sześć sekund – Chorwat doznał kontuzji.

Juras zapowiada powrót do klatki!

To już pewne! Łukasz Jurkowski wraca do treningów i jest to spowodowane nadchodzącą walką w organizacji KSW. Jak myślicie kto będzie przeciwnikiem ”Jurasa”?

Time to say goodbye my friend😬 Na kilka tygodni trzeba ponownie zostać 100% sportowcem. Szczegóły niebawem. Jest motywacja do pracy. Tęskniłem😍

Time to say goodbye my friend😬Na kilka tygodni trzeba ponownie zostać 100% sportowcem. Szczegóły niebawem. Jest motywacja do pracy. Tęskniłem😍#juras #ksw #mma #jackdaniels #goodbye

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Friday, April 2, 2021

Wydaje się, że nie będzie to jednak walka Jurkowski-Kołecki. Łukasz po ostatniej walce medalisty olimpijskiego stwierdził, że ich zestawienie nie ma w tym momencie sensu.

Gratulacje Szymon Kołecki, świetna walka. Dzięki za motywację do treningów. Walka ze mną aktualnie to krok w tył w związku z tym, że ja z Martinem Zawadą przegrałem dwa razy, ale może kiedyś uda się wejść wspólnie do klatki. To będzie zaszczyt. Wyprzedzając komentarze: ja w życiu boję się tylko mojej Mamy i rozliczenia PITu

Zobacz także:

Jest pierwszy wywiad z Syntolem! Oglądaliście?

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Udało nam się porozmawiać z ”Syntolem”, który ma największe bicepsy w Polsce! Szymon zdradził co w przeszłości trenował i czy mieszane sztuki walki są jego nowym celem, a może tylko jednorazową ”wycieczką”?

Z FAME MMA do Najmana! “El Testosteron” chwali się nowym transferem! Zaskoczeni?

Z FAME MMA do Najmana? Taką drogę obrała osoba, która do niedawna była związana z największą organizacją freak fight w Europie! W czerwcu zobaczymy ją jednak na gali MMA VIP, organizowanej właśnie przez Marcina Najmana!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis