MMA PLFAME MMAZ FAME MMA do Najmana! “El Testosteron” chwali się nowym transferem: Rozmawiamy, kiedy sami się zgłoszą

Z FAME MMA do Najmana! “El Testosteron” chwali się nowym transferem: Rozmawiamy, kiedy sami się zgłoszą

Foto: FAME MMA

Z FAME MMA do Najmana? Taką drogę obrała osoba, która do niedawna była związana z największą organizacją freak fight w Europie! W czerwcu zobaczymy ją jednak na gali MMA VIP, organizowanej właśnie przez Marcina Najmana!

O transferze z FAME MMA do MMA VIP, “El Testosteron” poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie cały czas jest bardzo aktywny, a jego popularność – jeśli spada – to tylko nieznacznie.

Z FAME MMA do Najmana! “El Testosteron” chwali się nowym transferem: Rozmawiamy, kiedy sami się zgłoszą

Marcin Najman pochwalił się transferem z FAME MMA. Transferem tym nie jest jednak żaden z zawodników znanych z występów w klatce swarzędzkiej organizacji, a… ring girl!

“El Testosteron” potwierdził, że Julia Madaj, była ring girl FAME MMA, od teraz jest związana z MMA VIP. Na dodatek Marcin Najmam zapewnił fanów, że rozmawia z osobami związanymi z FAME MMA tylko wówczas, gdy sami się do niego zgłoszą:

Przypominamy, że gala MMA VIP, na której dojdzie m.in. do walki “Syntola” z “Taxi Złotówą” ma odbyć się 19 czerwca. Data ta jednak jeszcze nie została w stu procentach potwierdzona przez samego organizatora wydarzenia.

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany!

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!

Walka Szpilka-Różański z nową datą! Będzie to starcie o pas w nowo powstałej wadze!

Jest nowa data! Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się ostatecznie dwudziestego drugiego maja. W walce wieczoru zobaczymy powrót Artura Szpilki (24-4, 16 KO). Pięściarz z Wieliczki zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).