MMA PLMarcin NajmanSyntol przed debiutem w MMA: Startowałem na różnych zawodach, rekord jaki ustanowiłem to 212 kilo! [WIDEO]

Syntol przed debiutem w MMA: Startowałem na różnych zawodach, rekord jaki ustanowiłem to 212 kilo! [WIDEO]

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Udało nam się porozmawiać z ”Syntolem”, który ma największe bicepsy w Polsce! Szymon zdradził co w przeszłości trenował i czy mieszane sztuki walki są jego nowym celem, a może tylko jednorazową ”wycieczką”?

Syntol

”Syntol” w czerwcu wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Przeciwnikiem jego będzie Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień, który z dobrej strony zaprezentował się na pierwszej gali. Reprezentant BT Gym w drugiej odsłonie znalazł sposób na zastopowanie Marcina Najmana.

Wywiad z Syntolem przed debiutem w MMA!

Mamy dla was pierwszy wywiad z Szymonem Komandosem przed jego debiutem w mieszanych sztukach walki. ”Syntol’ zdradził co trenował w przeszłości.

No wiesz co, moje życie to w ogóle jest wszystko tak poplecione. Było bardzo dużo siłowni, ja nie mogłem też się zdecydować. Potem trenowałem sztuki walki przez dwa lata, potem na rok wróciłem znów na siłownie. No i to było tak wszystko poplątane. Nie mogłem się jakoś zdecydować. Ja to jestem taki, że trochę tego, trochę tego. Wiadomo, że nie da się tego połączyć na 100%, bo to są dwa inne sporty.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Nauczycielka matematyki już w sobotę zawalczy o… mistrzostwo świata w boksie! Będziecie śledzić?

Ebanie Bridges (5-0, 2 KO) już w sobotę w Londynie stanie przed szansą zostania mistrzynią świata federacji WBA. Pięściarka z Australii jest nauczycielką matematyki w liceum. Bridges postanowiła spełnić swoje marzenia i już w weekend będzie miała na to szansę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis