MMA PLNajnowszeKSWKSW 82: Wiktor Zalewski udanie debiutuje w KSW i zachowuje swój nieskazitelny rekord

KSW 82: Wiktor Zalewski udanie debiutuje w KSW i zachowuje swój nieskazitelny rekord

Wiktor Zalewski (5-0) pokonał Roberta Maciejowskiego (6-5-1) ) w pojedynku otwierającym galę KSW 82.

KSW 82 Wiktor Zalewski

Zawodnicy od razu weszli w mocne wymiany. Kilka razy mocno trafił Zalewski, który zajął też środek okrągłej klatki KSW. Maciejowski nie pozostawał bierny i również odpowiadał ciosami. Zalewski dobrze pracował jednak niskimi kopnięciami. Maciejowski przechwycił jedno z nich i spróbował gilotyny, ale rywal szybko się wyrwał. W stójce lepiej prezentował się zawodnik WCA Fight Team. Na półtorej minuty przed końcem Maciejowski przyparł go jednak do siatki na kilkadziesiąt sekund.

Drugą rundę Maciejowski zaczął znacznie aktywniej. “Karpackie Serce” skrócił dystans, ale klincz szybko został zerwany. Debiutujący w okrągłej klatce KSW Zalewski popisał się dobrym ciosem w kontrze. Zaraz potem niepokonany jak dotąd zawodnik zaliczył kolejne dobre trafienie. Reprezentant WCA Fight Team znakomicie obijał korpus oponenta. W jednej z akcji popełnił jednak błąd i dał się trafić w kontrze. W samej końcówce rundy Maciejowski zapiął klamrę. Zawodnik Octopusu Łódź sprowadził walkę do parteru, ale jego rywal fenomenalnie wyszedł z opresji.

Maciejowski zdawał sobie sprawę, że dwie pierwsze rundy powędrowały raczej na konto jego rywala. “Karpackie Serce’ próbował zaatakować na początku trzeciej rundy. Zalewski jednak mądrze prowadził pojedynek Młodszy z zawodników wciąż był aktywny i mobilny na nogach. Zalewski świetnie punktował rywala i kontrolował przebieg pojedynku.

O wyniku walki musieli decydować sędziowie. Wszyscy punktowali identycznie – 30-27 dla Wiktora Zalewskiego.

Zobacz także:

Piotr Niedzielski zabrał głos po porażce na Bellator 296: Nie będę pisał o moim żalu do sędziów

Niestety, Piotr Niedzielski przegrał wczoraj swoją walkę na gali Bellator 296, która odbyła się w Accor Arena w Paryżu. Polak zabrał teraz głos po tamtej porażce.

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis