MMA PLKSWKSW 74: High kick na otwarcie gali! Borys Dzikowski błyskawicznie nokautuje bohatera lokalnej publiczności [WIDEO]

KSW 74: High kick na otwarcie gali! Borys Dzikowski błyskawicznie nokautuje bohatera lokalnej publiczności [WIDEO]

Borys Dzikowski (2-0) błyskawicznie znokautował Arkadiusza Mruka (0-1) w pojedynku otwierającym kartę KSW 74.

KSW 74 Borys Dzikowski

Dzikowski szybko zajął miejsce w środku klatki. Wywierał presję i ruszał z ciosami. W końcu wyprowadził fenomenalne kopnięcie, którym znokautował zawodnik Rio Grappling Ostrów Wielkopolski.

Pojedynek zakończył się już po 40 sekundach. Reprezentant Punchera Wrocław wygrał swoją drugą zawodową walkę. Wcześniej na czerwcowej gali Strife 2 również w pierwszej rundzie zatrzymał Łukasza Nowaka.

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis