MMA PLKhamzat ChimaevPaulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Costa

“The Eraser” jeszcze nie tak dawno stawał przed szansą mistrzowską. Israel Adesanya zapewnił mu pierwszą przegraną w rekordzie. Brazylijczykowi nie udała się również walka z Marvinem Vettorim.

Costa wrócił na odpowiednie tory podczas UFC 278. Costa jednogłośną decyzją sędziów pokonał Luke Rockholda, który warto podkreślić w tym starciu miał swoje momenty.

Paulo Costa nie odpuszcza!

Paulo Costa (14-2) pojawił się w podcaście byłego mistrza – Henry Cejudo i dziennikarza ”The Schmo”. Costa dowiedział się, że w studiu jest czapka… Khamzata Chimaeva (11-0). Długo się nie zastanawiał – co ma w tej sytuacji zrobić!

To czapka Khamzata Chimaeva? Zostawił to tutaj? Niemożliwe, że to jego. Ta czapka jest jego? Nie wierzę w to. Mój Boże! Jesteś pewny, to żart? Mam to założyć na jego walkę? Nie, patrzcie. Spokojnie. To Chimaeva? Teraz będzie dla niego idealna!

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Wiemy dlaczego Mariusz Pudzianowski nie walczy o pas KSW! Głos zabrał dyrektor sportowy! Widzieliście?

Dużo fanów sportów walki liczyło na walkę Mariusza Pudzianowskiego (17-7) o pas wagi ciężkiej w organizacji KSW. Teraz wiemy, dlaczego 45-latek nie zawalczył o tytuł. Głos w tej sprawie zabrał dyrektor sportowy KSW – Wojsław Rysiewski. Niewykluczone, że Mariusz kończąc swoją barwną karierę – dostanie szansę mistrzowską.

To koniec Bonusa BGC? “Łazarski Gladiator” szuka pracy i sprzedaje swoje puchary!

Sytuacja Bonusa BGC się nie polepsza. Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że rozstał się ze swoją żoną Anitą. Wcześniej można było także zaobserwować bardzo częste dodawanie i usuwanie kontrowersyjnych wpisów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis