MMA PLKSWKSW 74: Emil Meek brutalnie ubija w parterze Kacpra Koziorzębskiego [WIDEO]

KSW 74: Emil Meek brutalnie ubija w parterze Kacpra Koziorzębskiego [WIDEO]

Emil Meek (10-6) pokonał przed czasem Kacpra Koziorzębskiego (8-5) podczas gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim.

KSW 74 Emil Meek

Większy od przeciwnika Meek od początku był aktywny. Norweg szedł do przodu wyprowadzając serie ciosów. Sporo z nich nie dochodziło jednak do celu. Koziorzębski odpowiedział latającym kolanem, były też ciosy. Polak trafił mocno w podbródek rywala. Norweg odpowiedział szybkim obaleniem. Po dłuższym czasie Koziorzębski zdołał się jednak podnieść. Meek wciąż dociskał go jednak do siatki. W samej końcówce Koziorzębski popisał się jeszcze efektownym kopnięciem, ale przestrzelił.

Meek mocno zaczął drugą rundę. Coraz ciężej jednak oddychał. Norweg ruszył jednak z mocnymi ciosami. Potem przewrócił reprezentanta Bonzai MMA Wrocław i obijał go w parterze. Mocne ground&pound byłego zawodnika UFC. Meek potwornie rozbijał Koziorzębskiego. Po serii brutalnych łokci sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis