MMA PLKSWKSW 73: Arkadiusz Wrzosek odwrócił losy pojedynku i skończył Sararę przed czasem. Co za walka! [WIDEO]

KSW 73: Arkadiusz Wrzosek odwrócił losy pojedynku i skończył Sararę przed czasem. Co za walka! [WIDEO]

Arkadiusz Wrzosek (1-0) zaliczył udany debiut w zawodowym MMA i pokonał Tomasza Sararę (1-1) w walce wieczoru gali KSW 73 w Warszawie.

KSW 73 Arkadiusz Wrzosek

Wrzosek rozpoczął pojedynek od kopnięć na różnych wysokościach. Sarara dobrze wykorzystywał lowkicki, był też w stanie zaskakiwać rywala mocnymi ciosami. Po jednym z nich walczący do niedawna w GLORY kickbokser zaliczył nokdaun. Sarara uzyskał dosiad, z którego znakomicie obijał oponenta prawą ręką. Były mistrz FEN i DSF kontynuował dobre akcje parterowe.

Drugą rundę Wrzosek zaczął bardzo aktywnie. Seria kopnięć i ciosów w jgo wykonaniu. Pogromca Badra Hariego był świadomy złej pierwszej rundy i ruszył do kompletnej ofensywy. Fenomenalne kopnięcie a potem cała seria ciosów. Wrzosek potwornie obijał rywala pod siatką. Sarara starał się odgryzać, ale w końcu się przewrócił. Teraz to Wrzosek znalazł się w dominującej pozycji w parterze. Sarara oddał plecy i rozpaczliwie się osłaniał. Mimo wszystko udało mu się jednak wstać. Wrzosek mimo zmęczenia kontynuował ataki.

Wrzosek zaczął od dobrej akcji. Sarara odpowiedział kopnięciem. Potem stracił równowagę po jednym z uderzeń, ale wrócił na nogi. Wrzosek starał się skruszyć jego defensywę lowkickami i łokciami. Rywal pokazywał jednak niesamowity charakter do walki. Wrzosek naruszył oponenta kolejnymi mocnymi ciosami. Potężna ofensywa doprowadziła do zakończenia pojedynku, ponieważ sędzia Łukasz Bosacki postanowił uratować Sararę przed kolejnymi obrażeniami.

Fight of the Year Candidate? WRZOSEK! 💥🔥😱 | KSW 73

AREK WRZOSEK!!! 💥🔥😱 Co za finish, co za serce, co za walka!Oglądaj gale KSW na ▶️ Viaplay i KSWTV.

Posted by KSW on Saturday, August 20, 2022

Zobacz także:

KSW 73 – wyniki

KSW 73: NA ŻYWO! Zapraszamy do śledzenia gali w Warszawie, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara. Co czeka nas jeszcze na Torwarze? Początek wydarzenia w sobotę, 20 sierpnia, o godzinie 19:00. Transmisja live dostępna na Viaplay i KSWTV.

WCA wydało oświadczenie w sprawie wpuszczenia na salę Chimaeva: Nie było nikogo, kto mógł zareagować

Warszawie Centrum Atletyki zabrało głos w głośnej ostatnio sprawie treningu w ich sali Khamazata Chimaeva. Zawodnik UFC, który jest publicznym zwolennikiem dyktatora Ramzana Kadyrowa i popiera agresję na Ukrainę, jak gdyby nigdy nic trenował w popularnym polskim klubie sportów walki. Teraz WCA wydało oświadczenie w sprawie wpuszczenia Chimaeva na salę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis